ورزش هیجان انگیز اسلک لاین,ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین,فعالیت اسلک لاین,عکس هایی از ورزش اسلک لاین,تصاویری از ورزش اسلک لاین,ورزش انعطاف پذیر اسلک لاین,معرفی ورزش اسلک لاین,ایران مطلب

ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

آشنایی با ورزش هیجان انگیز اسلک لاین


ایران مطلب :
پیشنهاد ورزش هیجان انگیز و مفرحی که این بار براتون داریم، حسابی وسوسه تون میکنه تا از پشت میز کامپیوتر بلند شید و به دنبال یه منبع برای بالا آوردن آدرنالین خونتون بگردین.


اسلک لاین فعالیتی هست که میتونه حسابی نظرتون رو جلب کنه و حتی شاید گزینه ی خوبی برای انجام دادن یه فعالیت تفریحی توی شهر یا طبیعت باشه. اسلک لاین چیزی شبیه به بند بازی هایی هست که توی فیلم ها دیدیم. احتمالا فکر میکنید شما اهل خطر و ریسک های بزرگ نیستید، اما باید بهتون بگم این ورزش کاملا بی خطره!

ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

برای انجام اسلک لاین تنها چیزی که لازم دارید، تجهیزات اسلک هست که در بعضی از فروشگاه های تجهیزات ورزشی و کوهنوردی میشه پیدا کرد. دو طرف طناب بلند و محکم اسلک رو به دو تا جسم ثابت محکم می بندید و بعد شروع می کنید به راه رفتن روی این طناب. اوایل موقع امتحان کردن این رشته، حتی ایستادن روی طناب هم کار سختی به نظر میاد. اما کم کم تمرکزتون قوی تر میشه و قدرت درونی خودتون رو پیدا کنید. اسلک لاین بیشتر از تاثیری که روی بدن و جسمتون داره، یه ورزش خیلی خوب و آرامش بخش برای ذهنتون به حساب میاد. توی ارتفاعات، امنیت این ورزش توسط طنابهای حمایتی که با وسایل مخصوص به دور کمرتون بسته شده تضمین میشه و هیچ نگرانی ای از بابت افتادن وجود نداره. هر از گاهی معلق در بین زمین و هوا بودن هم لذت های خودش رو داره!:)
 
ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

قشنگی این ورزش اینه که شما میتونید طنابتون رو بین هر دو جسمی که توانایی نگهداری وزنتون رو داشته باشه ببندید. این میتونه دو تا درخت توی پارک محله، یا به بلندی دو تا قله توی ارتفاعات بالای شهر باشه. اسلک لاین از رشته های دنیای مدرن و البته خیلی بی دردسره چون اون رو میشه توی هر شرایط و آب و هوایی انجام داد.
 
ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین
 
بعد از کمی پیشرفت در راه رفتن روی طناب، وارد سطح حرفه ای تری از این فعالت هیجان انگیز میشید، و اون هم پریدن و به اصطلاح رقصیدن روی طناب اسلک هست. صحنه ی اجرای حرکات نمایشی روی طناب اسلک خیلی جذابه و به همین خاطر سالانه چندین مسابقه و فستیوال به این منظور شکل میگیره.

اسلک لاین ورزش انعطاف پذیره که توی هر محیطی میشه انجامش داد. از صخره های بلند توی یه منطقه طبیعی گرفته تا ستونهای توی پارکینگ خونه تون. این بسته به  شماست که ببینید ترجیح میدین توی چجور فضایی پمپ آدرنالینتون رو به کار بندازین، و باید اقرار کرد که توی هر کدوم از این فضاها، اسلک میتونه یه تجربه و حس جدید رو براتون به جا بذاره.
 
ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

ورزش اسلک لاین,ورزش هیجان انگیز اسلک لاین

منبع : gerdali.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه