یک فروشنده مواد غذایی در کشور چین در اقدامی عجیب به تنبیه سارق برنج های فروشگاه خود پرداخته است؛ او دست و پاهای مجرم را با طناب بسته و یک تابلو اعتراف از گردن او آویخته. نکته عجیب و جالب و تا حدی خنده دارِ این حرکت این بوده که، مجرم، یک موش بزرگ و خیابانی است. عکاسی که تصاویر گوناگونی از نحوه تفهیم اتهام این حیوان کوچک برداشته، آن ها را در شبکه اجتماعی چینی ها به نام Weibo منتشر کرده که با استقبال بسیار زیادی از طرف کارابران این شبکه اجتماعی مواجه شده است. نوشته ی دور گردن این سارق این است: ...

یک فروشنده مواد غذایی در کشور چین در اقدامی عجیب به تنبیه سارق برنج های فروشگاه خود پرداخته است؛ او دست و پاهای مجرم را با طناب بسته و یک تابلو اعتراف از گردن او آویخته.

نکته عجیب و جالب و تا حدی خنده دارِ این حرکت این بوده که، مجرم، یک موش بزرگ و خیابانی است. عکاسی که تصاویر گوناگونی از نحوه تفهیم اتهام این حیوان کوچک برداشته، آن ها را در شبکه اجتماعی چینی ها به نام Weibo منتشر کرده که با استقبال بسیار زیادی از طرف کارابران این شبکه اجتماعی مواجه شده است.

نوشته ی دور گردن این سارق این است: «این بهترین کاری است که می توانید انجام دهید؟ حتی اگر مرا تا سر حد مرگ کتک بزنید، من اعتراف نمی کنم که دزدیده شدن برنج های خانه شما کار من بوده.»

 

.

PAY-AsiaWire_RatShame_01

 

این عکس با کپشن: «یکی از دوستان من در انبار خوراکی های خود این موش سارق را پیدا کرده است.» در شبکه اجتماعی Weibo با دیگران به اشتراک گذاشته شده است.

گفته می شود آن ها این موش را گرفته و از فروشگاه بیرون انداخته اند. اما خیل عظیمی از واکنش های متفاوت کاربران اینترنتی به تصاویر منتشر شده را به همراه داشته است.

شاید بد نباشد بدانید که در سال گذشته میلادی نیز یک زوج چینی، یک موش را دستگیر کرده و وی را برای دزدیدن موز بازجویی نموده و فیلم این مراحل را در اینترنت با دیگران به اشتراک گذاشته بودند.

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه