متاسفانه در حال حاضر با تروج فرهنگ غربی در ایران مشکلات جنسی افزایش زیادی داشته است. یکی از مشکلاتی که ملت ایران در حال حاضر با آن روبرو هستند مشکل بحران جنسیتی و در مواردی هم جنسگرایی محسوب میشود. بسیاری از افراد به دلیل مشاهده فیلم ها و مطالب خارجی متاسفانه در حال انحراف جنسیتی شده و بدون آنکه خود متوجه شوند دچار میل به همجنسگرایی گردیده اند. در صورتی که در حال حاضر با خواندن مطالب علمی و دیدن فیلم‌های خارجی به خود مشکوک شده‌اید و می‌خواهید مطمئن شوید که همجنس گرا هستید یا نه به تست زیر پا ...

.

آیا من همجنسگرا هستم؟تست - تصویر 1


 

متاسفانه در حال حاضر با تروج فرهنگ غربی در ایران مشکلات جنسی افزایش زیادی داشته است.یکی از مشکلاتی که ملت ایران در حال حاضر با آن روبرو هستند مشکل بحران جنسیتی و در مواردی هم جنسگرایی محسوب میشود.

بسیاری از افراد به دلیل مشاهده فیلم ها و مطالب خارجی متاسفانه در حال انحراف جنسیتی شده و بدون آنکه خود متوجه شوند دچار میل به همجنسگرایی گردیده اند.

در صورتی که در حال حاضر  با خواندن مطالب علمی و دیدن فیلم‌های خارجی به خود مشکوک شده‌اید و می‌خواهید مطمئن شوید که همجنس گرا هستید یا نه به تست زیر پاسخ دهید:

 


 

پاسخ های بله ۲ امتیاز و خیر ۱ امتیاز دارند(امتیازات را با هم جمع بزنید)

 

۱- آیا خود را چشم پاک می‌دانید؟

۲-فکر میکنید اگر با جنس مخالف خود تنها باشید خطری برای او ایجاد میکنید؟

۳- آیا دوستی با جنس مخالف هنوز برای شما به عنوان تابو جلوه میکند؟

۴- آیا از بوسیدن افراد غیر همجنس معذب میشوید؟

۵- آیا موقع دیدن یک دوست قدیمی او را بغل می‌کنید و می‌بوسید؟ آن هم سه بار؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حال پاسخ ها را جمع زده و اگر عدد به دست آمده از پنج بیشتر است متاسفانه باید مطلب پایین را بخوانید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

دوست عزیز شما فقط یک دهه شصتی هستید، پس نگران نباشید هم جنس‌گرا نیستید ولی سعی کنید دیگر اشتباهات بالا را مرتکب نشوید!!!!!

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه