خندوانه برای همیشه با جناب‌خان خداحافظی کرد!. ⁣پس از خداحافظی «جناب خان» از برنامه خندوانه و سر درآوردن این عروسک محبوب در تبلیغات مواد شوینده روی اتوبوس‌ها و ساخت شانسی‌های آن، بسیاری به این نتیجه رسیدند که رامبد جوان هم به زودی به سراشیبی سقوط Fall می‌افتد و تلویزیون باید قید این برنامه محبوب را بزند. اما اتاق فکر برنامه «خندوانه» در این مدت بیکار ننشستند و طراحی ویژه‌ای برای احیای این برنامه گرفتند که از جمله آن می‌توان به طراحی و ساخت ۴ عروسک جدید در این برنامه اشاره کرد. طبق برنامه‌ریزی ...

خندوانه برای همیشه با جناب‌خان خداحافظی کرد!

خندوانه ⁣خندوانه برای همیشه با جناب‌خان خداحافظی کرد!

 


⁣پس از خداحافظی «جناب خان» از برنامه خندوانه و سر درآوردن این عروسک محبوب در تبلیغات مواد شوینده روی اتوبوس‌ها و ساخت شانسی‌های آن، بسیاری به این نتیجه رسیدند که رامبد جوان هم به زودی به سراشیبی سقوط Fall می‌افتد و تلویزیون باید قید این برنامه  محبوب را بزند.


 اما اتاق فکر برنامه «خندوانه» در این مدت بیکار ننشستند و طراحی ویژه‌ای برای احیای این برنامه گرفتند که از جمله آن می‌توان به طراحی و ساخت ۴ عروسک جدید در این برنامه اشاره کرد.


طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است این عروسک‌ها که ۴ برادر هستند در ویژه برنامه نوروزی «خندوانه» رونمایی شوند. طراحی و ساخت این عروسک‌ها را هما ساداتیان برعهده داشته و محمدرضا علیمردانی (صداپیشه دیرین دیرین)، هادی کاظمی(بازیگر نظام دو برره)، هومن حاجی‌عبدالهی(بازیگر پایتخت و صداپیشه پنگول) و مجید آقاکریمی(دوبلور) صداپیشگی این عروسک‌های جدید را بر عهده خواهند داشت.

 

 


 

 

 

فشن شوی «چادر» با حضور بازیگران زن؟

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 2

 

 پوشش «چادر» از گذشته در میان زنان ایرانی باب بوده‌است و همواره برای آن به عنوان برترین تجلی حجاب زن  مسلمان برایش احترام خاصی قائل بودند. به همین خاطر هرگونه نوآوری و تغییر در این پوشش همواره با حساسیت‌های زیادی روبرو بوده‌ا��ت تا از قداست و احترام این پوشش نزد ایرانیان نکاهد. اما شیوه تبلیغات یک مزون برای فروش پارچه‌های چادرش در روزهای اخیر سروصدا کرد. این مزون چندی قبل از چند بازیگر زن برای رونمایی از پارچه‌های چادر خود دعوت کرد و از آنها خواست برای دقایقی چادر سر کنند و در کنار لوگوی مزون بایستند تا از آنها به منظور تبلیغ عکس‌ گرفته شود و بعد دوباره چادرها را از سر باز کنند.

پخش این عکس‌ها در صفحات اجتماعی این مزون و بازیگران حاضر در این رونمایی، با واکنش‌های منفی مخاطبان روبرو شد و گروهی به آن لقب «فشن‌شوی چادر» دادند و این سبک از تبلیغ را مغایر با حرمت این پوشش دانستند.

 

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 3

اما مسئولان این مزون با گله از واکنش‌های مخاطبان این موضوع را مانعی برای خود دانستند و عنوان کردند که این انتقادات درستی مسیرشان را نشان می‌دهد چون سنگ‌ها همیشه به قطار در حال حرکت زده می‌شود! تنها جمله دفاعیه این مزون این بود که این چادرها تنها برای استفاده در خانه و مجالس طراحی شده‌اند و قرار نیست در محافل عمومی پوشیده شوند. این درحالی ست که این دفاعیه برای مخاطبان کاملا بدیهی است و نقدهای مطرح شده به شیوه تبلیغات آنهاست وگرنه همه زنانی که از چادر به عنوان پوشش استفاده می‌کنند همگی چند نمونه از این چادرها دارند.

انتقادات به این فشن شو در شبکه‌های اجتماعی به قدری بالا گرفت که در نهایت این مزون تصمیم گرفت صفحه اینستاگرام خود را از حالت عمومی به حالت خصوصی تبدیل کند.

به دلیل تشابه نام فامیلی مدیر این مزون با وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی و به وجود آمدن سوءتفاهمات بسیار زیاد در این باره این مزون مجبور شد هرگونه نسبت دور و یا نزدیک با این شخصیت شناخته شده سیاسی را تکذیب کند.

 


 

رضا رویگری و همسرش در مطب دکتر 

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ایران برای ادامه درمان بیماری خود به ناچار متوسل به طب سنتی شد.

 رضا رویگری نوشت: عزیزانم سلام، چند روزی میشه که با کمک دکتر عزیز طب سنتی رو شروع کردم برا درمانم حال من خوبه، عشق های من حال شما چطوره؟ دعا می کنم همیشه خوشحال و سلامت باشید، دوستون دارم.

 

رضا رویگری

 


آیا این زن اولین ملکه زیبایی ایران است؟ 

 

احتمالا شما هم عکس اولین ملکه زیبایی جهان را در شبکه‌های اجتماعی دیده باشید؛ در حالی که ادعا می‌شود او یک دختر ایرانی به نام «رعنا» است، اما چنین موضوعی واقعیت ندارد.

 

یی آیا این زن اولین ملکه زیبایی ایران است؟ + عکس

 

 تصویری در شبکه‌های اجتماعی به ویژه تلگرام دست به دست می‌شود که «رعنا» دختر ایرانی و اولین ملکه زیبایی جهان در ۱۲۰ سال قبل را نشان می‌دهد. حتی عنوان شده وی در سال ۱۳۲۶ بدون اینکه کسی در کنارش باشد و تک و تنها در تربت حیدریه خراسان به خاک سپرده شده است!

 

 

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 6

 

در حالی که این مطلب هم شایعه‌ای از جنس شایعات موبایلی بوده و واقعیت چیزی دیگری است.

این عکس متعلق به رقاصه‌ای فرانسوی به نام «کلئو دو-مِرُده» (Cléopatra Diane de Mérode) است. او در سال ۱۸۷۵ میلادی (۱۲۴۵ شمسی) در پاریس به دنیا آمد و در اکتبر ۱۹۶۶ میلادی (۱۳۴۵ شمسی) درگذشت.

 

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 7

 

 


 

 دیدار ملکه انگلیس با بز سلطنتی!

الیزابت دوم ملکه انگلیس با اعضای هنگ سلطنتی ولز و یکی از دو بز هنگ در روز سنت دیوید دیدار کرد.

عکس/ دیدار ملکه انگلیس با بز سلطنتی!

 

 


 

 خانه تکانی در روستاهای مازندران

هر ساله با نزدیک شدن فصل بهار، زنان روستاهای مازندران با گرد گیری منازل، گل مالی کردن دیوار خانه‌ها و پخت شیرینی هایی که تمام مواد اولیه آنها در داخل روستا تهیه می‌شود به استقبال نوروز می‌روند.

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 9

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 10

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 11

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 12

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 13

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 14

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 15

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 16

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 17

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 18

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 19

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 20

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 21

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 22

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 23

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 24

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 25

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 26

از برگزاری فشن شو با چادر تا بز سلطنتی! - تصویر 27


 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه