حمید گودرزی در میهمانی هاشمی رفسنجانی. حمید گودرزی پس از شرکت در ضیافت افظار آیت‌الله هاشمی؛ با انتشار این عکس نوشت: افطار مهمان حاج اقا. مصاحبه با زن شیرازی که همسرش کودک را ۳ روز داخل ماشین لباسشویی حبس کرد!. اوشرح داد که چند سال قبل و درجریان تحصیل در دانشگاه با جوانی آشنا شده و بعد با هم ازدواج کرده‌اند. اوگفت شوهرش چند سال بعد از شروع زندگی مشترک‌شان و به خاطرتحصیلات و سابقه مدیریتی، شهردار یکی ازشهرهای اطراف شیراز شده بود اما مدتی پس از برکناری‌اش دچار مشکلات شدید روحی شده و باتوجه به‌ ...

حمید گودرزی در میهمانی هاشمی رفسنجانی

حمید گودرزی پس از شرکت در ضیافت افظار آیت‌الله هاشمی؛ با انتشار این عکس نوشت: افطار مهمان حاج اقا.

حمید گودرزی در میهمانی هاشمی رفسنجانی


 

 

مصاحبه با زن شیرازی که همسرش کودک را ۳ روز داخل ماشین لباسشویی حبس کرد!

اوشرح داد که چند سال قبل و درجریان تحصیل در دانشگاه با جوانی آشنا شده و بعد با هم ازدواج کرده‌اند.

اوگفت شوهرش چند سال بعد از شروع زندگی مشترک‌شان و به خاطرتحصیلات و سابقه مدیریتی، شهردار یکی ازشهرهای اطراف شیراز شده بود اما مدتی پس از برکناری‌اش دچار مشکلات شدید روحی شده و باتوجه به‌ سابقه بیماری قبلی اش، وی را زیر مشت و لگد می‌انداخت و بشدت کتک می زد.

درحالی که ازشنیدن سرگذشت غم انگیز زن جوان بشدت متأثر شده بودم ازاوخواستم  ماجرای نجات فرزندشان را تعریف کند.

و این زن هم گفت: چندی قبل درپی اختلاف شدید خانوادگی از خانه بیرون آمدم و به خانه یکی از نزدیکانم درحوالی منزلمان رفته بودم اما به خاطر مخالفت شوهرم، نوزاد دخترمان درخانه و پیش پدرش مانده بود.

درحالی که می‌دانستم فرزندم شیر می‌خواهد چند باری به‌خانه‌مان برگشتم و از شوهرم خواستم اجازه بدهد به بچه شیربدهم اما هربار او بشدت با این کار مخالفت کرد وگفت که بچه نیاز به شیرمادرش ندارد و…

با این حال باوجود اینکه نزدیک به سه روز از ترک خانه گذشته بود دراوج دلشوره و نگرانی برای چندمین بار به‌خانه رفتم تا از شرایط فرزندم باخبر شوم اما باز هرچه درزدم کسی جوابم را نداد. بنابراین با کلیدی که داشتم وارد خانه شدم. اثری از شوهرم و نوزادمان نبود.

درحالی که بشدت ترسیده بودم به جست‌و‌جوی خانه پرداختم تا اینکه دراوج ناباوری صدایی از آشپزخانه شنیدم. سراسیمه به آنجا رفتم و پس از ردیابی صدا به لباسشویی سطلی خانه‌مان رسیدم. همین که در لباسشویی را برداشتم درکمال ناباوری با دخترکوچولوی قنداق پیچم روبه‌روشدم. باعجله بچه را بیرون آوردم داشت نفس می‌کشید اما بشدت بی‌حال بود.

نفس‌هایش به شماره افتاده بود. باعجله و با کمک همسایه‌ها، بچه را به بیمارستان رساندیم که خوشبختانه با لطف خدا وتلاش پزشکان نجات یافت، اما پزشکان پیش‌بینی می‌کردند دست کم طفل بیگناه از دو روز قبل  داخل لباسشویی بوده و در این مدت شیرنخورده  است. با این حال زنده ماندنش در این شرایط شبیه معجزه بوده است و…


اولین واکنش طارمی بعد از حمله هواداران

مهدی طارمی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود نسبت به انتقادات هواداران پرسپولیس واکنش نشان داد.

اولین واکنش طارمی بعد از حمله هواداران

اولین واکنش طارمی بعد از حمله هواداران

اولین واکنش طارمی بعد از حمله هواداران


 

قرائت شجریان در کنار پدرشان

محمدرضا شجریان، یکم مهر ۱۳۱۹ در مشهد زاده شد. خواندن را از کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی، با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر، که خود قاری قرآن بود، مشغول به پرورش صدای خویش شد

  قرائت شجریان در کنار پدرشان


 

آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟

سایت دیلی میل به تازگی عکسی را منتشر کرده است که تاریخ آن به سال ۱۹۰۰ برمی گردد. در این عکس ۱۵ زن کارگر را مشاهده می کنید که با یونیفرم های خودشان در کارخانه حضور دارند و چیزی غیرطبیعی در آن دیده نمی شود.

همه زن ها دست هایشان را به یک صورت جمع کرده اند و فقط یک زن دست خودش را بر روی کمرش گذاشته است. اما نکته ای که به تازگی کشف شده است به اینجا برمی گردد که در این عکس یک دستی دیده می شود که متعلق به هیچکس نیست.

همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید بر روی شانه ی یکی از دخترها دستی قرار گرفته است که به هیچ بدنی متصل نشده است. با زوم کردن بر روی این بخش از عکس می توان جزئیات کامل تری از این دست را مشاهده کرد.

 

 آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟

 آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟

آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟


 

گریم فوق العاده امیرجعفری در نقش ابن ملجم

محمد رحمانیان و گروه پر‌تعدادش در حال گذراندن آخرین هفته تمرین نمایش «مجلس ضربت زدن» در طبقه هفتم تالار وحدت هستند. اجرای این نمایش قرار است از ۲۹ خرداد در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز شود. محمد رحمانیان در این نمایش، نقش ابن‌ملجم را به امیر جعفری سپرده و معتقد است قدرت بدن، بیان و توانایی بازیگری، او را به بهترین گزینه ممکن برای بازی در این نقش تبدیل کرده است.

 گریم فوق العاده امیرجعفری در نقش ابن ملجم


 

خواننده‌ای که تاکنون نامش اشتباه نوشته می‌شد 

محسن چاوشی، خواننده محبوب پاپ کشورمان، با انتشار صفحه اول شناسنامه خود در اینستاگرامش، نشان داد که تاکنون نام وی به اشتباه با دو "و" نوشته می شد در حالی که چاوشی فقط یک "و" دارد.

 خواننده‌ای که تاکنون نامش اشتباه نوشته می‌شد


 

شکنجه کودک یک ساله توسط پرستار بی‌رحم

مارکل هیلر ۲۷ ساله به دلیل کودک آزادی و بد رفتاری با کودک در اورگن دستگیر شد.

به گزارش دیلی‌میل، مارکل قرار بود از جیکوب یک ساله که والدینش خارج از منزل بودند مراقبت کند اما هنگامی که آن‌ها به منزل بازگشتند کودک خود را درحالی یافتند که به شدت گریه می‌کرد و پرستارش هم در گوشه‌ای از خانه به خواب رفته بود.

شکنجه کودک یک ساله توسط پرستار بی‌رحم

 پرستار بی‌رحم 

روز بعد از این ماجرا هنگامی که والدین کودک خود را دیدند کبودی‌های متعددی را بر روی بدن کودک یافتند. پس از آن به پلیس مراجعه کردند ولی پلیس هیچ اقدامی انجام نداد.


شکنجه کودک یک ساله توسط پرستار بی‌رحم

 

پدر جیکوب که دید پلیس هیچ کاری برای دستگیری وی انجام نمی دهد، عکس‌های کبودی کودکش را در فیس‌بوک گذاشت و پس از اعتراض مردم، این پرستار بی‌مسئولیت بازداشت شد و پس از پرداخت ۱۰ هزار دلار در زندان واشنگتون کونتی زندانی شده‌است.


 

الفاظ رکیک خواننده مشهور جهانی صدای مردم را درآورد!


 این خواننده ۲۸ ساله که پیش از این سابقه بددهنی از وی مشاهده شده بود، تصدیق کرد که پیش از شروع این اجرا، از سوی شبکه BBC به وی برای زبانش هشدار داده شده بود، چرا که این اجرا به صورت زنده برای میلیون ها بیننده تلویزیونی پخش می شد.

 

 الفاظ رکیک خواننده مشهور جهانی صدای مردم را درآورد

 

درحالی که بسیاری از هواداران ادل به بد دهنی او آشنا بوده و از او انتظار رفتار این چنینی را داشتند ولی این بار او چنان در این امر زیاده روی کرد که حتی آنها نیز متعجب شدند و  بسیاری از مردم پس از اجرای این برنامه اعتراضات وسیع خود را در شبکه های اجتماعی ثبت کردند و به نکوهش این خواننده پرداختند به خصوص آنکه وی در برابر کودکان نیز مراعات زبانش را نداشت.

 

 الفاظ رکیک خواننده مشهور جهانی صدای مردم را درآورد

ادل با وجود آنکه به خواننده ای کلاسیک و محترم مشهور است ولی گاهی از وی استفاده از الفاظ رکیک مشاهده می شود

الفاظ رکیک خواننده مشهور جهانی صدای مردم را درآورد

ادل در طی ۹۰ دقیقه اجرا ۳۳ بار الفاظ رکیک و زشت به کار برد

 بهنوش بختیاری نوشت:"اکران فیلم *من*از مردادماه…..طراح گریم: عظیم فراین….کارگردان:سهیل بیرقی….بازیگران:لیلا حاتمی..بهنوش بختیاری…امیرجدیدی…مانی حقیقی و علی منصورو….تهیه کنندگان: سعید سعدی وسعید خانی…این فیلم روخیلی دوس دارم و برای این نقش کاندید سیمرغ جشنواره بودم….امیدوارم باتوجه به منع تبلیغات در شبکه های ماهواره ای تلویزیون و مردم ازین فیلم حمایت کنن".

 

اینستاگرامپرویز پرستویی نوشت:"استادى از شاگردانش پرسید: چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد می‌زنیم؟ چرا مردم هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند می‌کنند و سر هم داد می‌کشند؟ یکى از شاگردان گفت: چون در آن لحظه، آرامش و خونسردیمان را از دست می‌دهیم.
استاد پرسید: اینکه آرامشمان را از دست می‌دهیم درست است، امّا چرا با وجودى که طرف مقابل کنارمان قرار دارد داد می‌زنیم؟ آیا نمی‌توان با صداى ملایم صحبت کرد؟ چرا هنگامى که خشمگین هستیم داد می‌زنیم؟
هنگامى که دو نفر از دست یکدیگر عصبانى هستند، قلب‌هایشان از یکدیگر فاصله می‌گیرد. آن‌ها براى این که فاصله را جبران کنند مجبورند که داد بزنند. هر چه میزان عصبانیت و خشم بیشتر باشد، این فاصله بیشتر است و آن‌ها باید صدایشان را بلندتر کنند.
سپس استاد پرسید: هنگامى که دو نفر عمیقا یکدیگر را دوست داشته باشند چه اتفاقى می‌افتد؟ آن‌ها سر هم داد نمی‌زنند بلکه خیلى به آرامى با هم صحبت می‌کنند. چرا؟ چون قلب‌هایشان خیلى به هم نزدیک است. فاصله قلب‌هاشان بسیار کم است.
استاد ادامه داد: هنگامى که عشقشان به یکدیگر بیشتر شد، چه اتفاقى می‌افتد؟ آن‌ها حتى حرف معمولى هم با هم نمی‌زنند و فقط در گوش هم نجوا می‌کنند و عشقشان بازهم به یکدیگر بیشتر می‌شود. سرانجام، حتى از نجوا کردن هم بی‌نیاز می‌شوند و فقط به یکدیگر نگاه می‌کنند.
این هنگامى است که دیگر هیچ فاصله‌اى بین قلب‌هاى آن‌ها باقى نمانده باشد. امیدوارم روزی برسد که تمامی انسان ها قلب هایشان به یکدیگر نزدیک شود".

 

اینستاگرامامیر آقایی نوشت:"سالها پیش ، وقتی در راه روهای تئاتر شهر اولین بار دیدمت، هیچ فکر نمیکردم بعدتر ها رفاقتی میانمان شکل بگیرد، تا اینکه شنیدم برای نمایش سیاها یک سال اندی در آن موتور خانه ی نمور تمرین کردی، وچه شگفت انگیز بودی، هم تو و هم نمایش. همینطور آمدیم تا قهوه تلخ، که به جایت برای یک اجرا میثم را بازی کردم، هر کجا هست سالم باشد شبنم طلوعی، چه نقشی نوشته بود در قهوه ی تلخ برای تو. و دست آخر روزی را به یاد میآورم که روی به روی من نشسته بودی و پا به پای پیمان اشک میریختی در سکانس مرگش در اولین شب آرامش. از اینجا به بعدش را هم تو خوب میدانی و هم من، رفیق بی نظیر، تولدت مبارک. چه خوب که به دنیا آمدی، چه خوب که بازیگر شدی، چه خوب که قدر خودت را میدانی، چه خوب که ارزان نیستی، چه خوب که رفیق عزیز منی، چه خوب که همسر بهنوش ای، چه خوب که هستی".

 

اینستاگرامپرستو صالحی:"قرار بود پست فوتبالی نزارم سر حرفمم هستم این پست هم ربطی به فوتبال نداره !!! عمو موسی رو میشناسین ؟! موسی سلامت جانباز جنگ ایران و عراق، عاشق شهید همت، از من تاجیه بد استقلالی خواست پرچم پرسپولیس و به دست بگیرم حتی شده یک لحظه اگه جون هم می خواست میدادم این که چیزی نبود در قبال اون چیزی که او به ما بخشیده بود، قربون خدا برم برای عمو موسی که سالهاست روی ویلچر تو آسایشگاه جانبازان زندگی میکنه پرسپولیس نقطه ی وصلی شده با دنیا…خاک پای عمو موسی و تمامی جانبازان سرزمینم که برای خاک و ناموس و وطنشون جنگیدن ، روح تمامی شهیدان مرزبانان و محیطبانان و تمامی کسانی که در راه وطن جونشون رو از دست دادند شاد یا حق ( به عشق عمو موسی که حتما این پست رو می بینه کری و کل کل فوتبالی ممنوع".

 

اینستاگرامویشکا آسایش نوشت:"امشب ساعت ٨ سینما آزادى اکران دراکولا. میبینمتون".

اینستاگرامرضا کیانیان نوشت:" اینجا یک کافه است که صبحانه سرو مى کند ؛ صبحانه اش هم یکى از آن تارت هاى سنتى است! هر توریستى که وارد لیسبون مى شود ، از واجبات است که برود و یک روز صبح ، یکى از این تارت ها بخورد!
کافه pasteisdebelem ازسال ١٨٣٧ پر رفت آمدترین و پرطرفدارترین کافه در لیسبون است !
کافه کنار ساحلى قرار دارد که در قرون ١۴ و١۵ میلادى ، فاتحان پرتغالى ، از اینجا براى فتح جهان حرکت مى کردند! در آنجا چند تندیس هم براى بزرگداشت آنان ساخته شده!
یکى از دوستانم که فیلم مستندى درباره روزگار استعمارگرى پرتغال ساخته ، مى گفت: در طول تحقیقات براى همین فیلم متوجه شده که دریانوردان پرتغالى تا محدوده ى کمى مى توانستند کشتیرانى کنند و بعدها از کتاب هاى محمد بن موسى خوارزمى، فیلسوف منجم ریاضیدان جغرافیدان ایرانى یاد مى گیرند که براى مسافت هاى دور چگونه راه هاى دریایى را محاسبه کنند و بعد از آن توانستند تنگه هرمز را فتح کنند و تا امریکا بروند".


اینستاگرام


 

 

دانش اموز ۱۰ساله طعمه تمساح شد

از حبس سه روزه نوزاد شیرخوار شیرازی در ماشین لباسشویی تا واکنش طارمی به حمله هواداران! - تصویر 22 ؛ ظهر امروز زمانی که اهالی روستا کشاری شهرستان سرباز برای برداشت آب از پایین دست سد پیشین به رودخانه می روند این دانش آموز نیز به اتفاق اهالی به نزدیک تالاب می رود که در این هنگام تمساحی با عکس العمل سریع این دانش اموز را به زیر آب فرو می برد.

 

متاسفانه این دانش آموز به دلیل ماندن در زیر آب و بدلیل خفگی  جان خود را از دست می دهد.

 

جسد این دانش آموز با کمک اهالی روستای کشاری از زیر آب بیرون آورده شد.

 

بر اثر  گرمای شدید و عدم نزولات جوی اکثر منابع آب شرب و آب های سطحی رودخانه های شهرستان سرباز خشک و یا در حال خشک شدن هستند و مردم هم برای جمع آوری آب به برکه ها و تالاب ها نزدیک می شوند.

 

گفتنی است :رودخانه های سرباز ،باهوکلات و سد پیشین در جنوب استان سیستان و بلوچستان تنها زیستگاه تمساح یا گاندو در کشور محسوب می شوند.این تمساح ها به نام پوزه کوتاه نیز معروفند.

 


 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه