ماجرای ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن!. کاربران پایگاه های اینترنتی، ویدیویی را منتشر کردند که در آن، یک دکتر عربستانی درباره 57 ازدواج خود که در طول ۴۰ سال انجام شده، توضیح می دهد. این تبعه سعودی در پاسخ به نخستین سوال درباره "کوتاه"ترین ازدواج خود، مدت آن را تنها "نیم ساعت" ذکر می کند و طولانی ترین ازدواج خود را هم ۳۲ ساله اعلام می کند. وی در این ویدیو توضیح می دهد که اسامی تمام "همسران" خود را به خاطر دارد و اغلب آنها از اتباع کشورهای بیگانه بوده اند. این اعتراف از سوی یک فرد تحصیلکرده عربستانی ...

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن

 

 

 


 

 

 

 

ماجرای ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن!

 

2.png

 

کاربران پایگاه های اینترنتی، ویدیویی را منتشر کردند که در آن، یک دکتر عربستانی درباره 57 ازدواج خود که در طول ۴۰ سال انجام شده، توضیح می دهد.

 

این تبعه سعودی در پاسخ به نخستین سوال درباره "کوتاه"ترین ازدواج خود، مدت آن را تنها "نیم ساعت" ذکر می کند و طولانی ترین ازدواج خود را هم ۳۲ ساله اعلام می کند.

 

وی در این ویدیو توضیح می دهد که اسامی تمام "همسران" خود را به خاطر دارد و اغلب آنها از اتباع کشورهای بیگانه بوده اند.

 

این اعتراف از سوی یک فرد تحصیلکرده عربستانی در حالی صورت می گیرد که در اغلب کشورهای جهان، برملا شدن چنین اقدامی مجازات‌های سنگین در پی دارد.

 

از سوی دیگر، در حالی که اهل سنت با پیروی از نهیِ خلیفه دوم، ازدواج موقت (با رعایت همۀ شرایط و ضرورت‌ها) را حرام می دانند، این "دکتر" عربستانی با افتخار و لبخند، اعتراف می کند که کوتاه‌ترین ازدواجش تنها نیم ساعت به طول انجامیده؛ بدین معنا که پس از نیم ساعت، یکی از ۵۷ همسرش را "طلاق" داده؛ در حالی که در ازدواج موقت، چیزی به عنوان "طلاق" و آثار سوء آن بر ذهن و فکر زن وجود ندارد.

 

در شرایطی که هیچ یک از مدعیان "دموکراسی" و "حقوق بشر"، از جمله آمریکا و انگلیس، عربستان را ناقض حقوق بشر نمی دانند و وقیحانه، حتی نماینده سعودی را به ریاست کمیته حقوق بشر سازمان ملل هم می رسانند، سران آل سعود در یمن و سوریه و بحرین و عراق، به حمایت از ت��وریست های گروهکی و دولتی مشغولند و اتباع این کشورها هم کارگران خارجی و داخلی و زنان و کودکان خود را تحت استثمار گرفته اند و با افتخار در برابر دوربین از آن سخن می گویند.

 

العالم

 

 

 

 


 

 

 

سادگی و نظم شگفت‌انگیز در یک خانواده ژاپنی

 

 مردم ژاپن علاقه بسیاری به سادگی دارند و این امر در تاریخ مردم این کشور ریشه دارد. آنها همیشه از خود می پرسند، فایده وسایل اضافی خانه چیست؟ چرا باید نیمی از درآمد خود را به اسباب و وسایلی اختصاص بدهند که فایده ای برای آنها ندارد. ژاپنی ها بر این باورند که ابزارهای اضافی در خانه، باعث ایجاد انرژی منفی شده و قدرت ذهنی آنها را از بین می برد.

 

در این گزارش قصد داریم تا شما را با خانه یک مرد ژاپنی به عنوان نمونه آشنا کنیم. او می گوید  در این خانه احساس خوشبختی می کند.

 

بسیاری از مردم ژاپن هنوز از تختخواب استفاده نمی کنند. رختخواب آنها ساده و متشکل از لحاف و تشک و بالش های معمولی است. در اتاق خواب هیچ خبری از وسایل تزیینی و اضافی وجود ندارد.

 

شامپو و مواد آرایشی در حمام درون محفظه های پوشیده قرار می گیرد و در اطراف وان حمام هیچ وسایل اضافی به چشم نمی خورد.

 

ژاپنی ها در جالباسی خود فقط لباس هایی را قرار می دهند که از پوشیدنشان مطمئن هستند. در کمد لباس یک ژاپنی از هر رنگ اصلی فقط یک عدد وجود دارد.

 

میز و صندلی در اتاق های آنها فقط به تعداد افراد خانواده وجود دارد. گاهی آنها از میز و صندلی معمولی استفاده نمی کنند و به صورت سنتی پشت یک میز کوچک می نشینند. آنها این کار را باعث نرمی و انعطاف بدن دانسته و نشانه ای از تواضع می دانند.

 

در یخچال این مرد ژاپنی غذای اضافه و باقی مانده از شب قبل وجود ندارد. آنها به اندازه نیاز روزانه مواد غذایی می خرند و از غذاهای تازه استفاده می کنند. یخچال های آنها انبار مواد غذایی نیست.

 

در آشپزخانه خبری از انبوه ظروف و قابلمه ها نیست. آنها از هر ظرف مورد نیاز یک عدد می خرند و به خرید یک دست بشقاب ١۵ تایی یا مجموعه قاشق های ۱۵۰ تایی علاقه ای ندارند.

 

با وجود سادگی در آشپزخانه، تقریبا همه وسایل مورد نیاز وجود دارد. ژاپنی ها از وسایل برقی در آشپزخانه خود استفاده نمی کنند.

 

روی میز آشپزخانه اثری از چاقوها، چنگال ها و… وجود ندارد. در آشپزخانه ژاپنی تهویه و تابش نور اهمیت فوق العاده ای دارد. ممکن است اشیای تزیینی کوچک هم در گوشه ای از خانه به چشم بخورد که زیبایی اش شگفتی آفرین است.

 

میز مطالعه در اوج سادگی است، زیرا آنها میز مطالعه شلوغ را باعث آشفتگی ذهنی می دانند.

 

چراغ های خانه این خانواده ژاپنی بی نهایت ساده هستند. آنها از چراغ ها و لوسترهای گرانقیمت برای روشن کردن خانه های خود استفاده نمی کنند.

 

ژاپنی ها به پنجره خانه اهمیت زیادی می دهند. پنجره باعث تابش نور خورشید به درون خانه می شود و با از بین بردن باکتری های بیماری زا سلامتی آن را حفظ می کند.
 

 

خانه های آنها بزرگ است. با این حال همه چیز به اندازه مورد نیاز و در نهایت سادگی به چشم می خورد. خانه منظم و ساده باعث نظم فکری می شود. آنها یک کتابخانه کوچک هم دارند و زمان قابل توجهی را به مطالعه اختصاص می دهند و کتاب هایی را که می خوانند در قفسه کتاب های خود قرار می دهند. ذهن آنها درگیر خرید و جاسازی وسایل زینتی و اضافی نیست.

 

 

با هم عکس هایی از چیدمان و نحوه زندگی این مرد ژاپنی را می بینیم.

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 2

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 3

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 4

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 5

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 6

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 7

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 8

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 9

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 10

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 11

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 12

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 13

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 14

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 15

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 16

 

 

 

 


 

 

حاشیه ضرب و شتم عجیب وغریب خبرنگار روزنامه ایران درمجلس

 

رروزنامه شرق درباره حاشیه ضرب و شتم یک خبرنگار در مجلس نوشت: نادر قاضی‌پور روز گذشته در راهروی مجلس، خبرنگار روزنامه ایران را مورد ضرب‌وشتم قرار داد.

ماجرا از این قرار بود که در پایان جلسه علنی دیروز و درحالی‌که خبرنگاران در راهروی مجلس مشغول گفت‌وگو با نمایندگان بودند، خبرنگار روزنامه ایران از قاضی‌پور سؤالی درباره علت تلاش برای تأسیس فراکسیون ترک‌زبانان پرسید.قاضی‌پور در میان این گفت‌وگو از خبرنگار درباره اینکه در سال‌های ٩٢ و ٩۴ به چه کسانی رأی داده سؤال کرد و بعد از پاسخ خبرنگار با بیان مطالبی همچون «شما اصلاح‌طلب‌ها ضداسلام و ضدولایت فقیه هستید» با مشت به صورت خبرنگار کوبید.

او در ادامه هم ضمن ادامه مشت‌زدن به خبرنگار، دستگاه ضبط صدای او را گرفت و بعد از گرفتن دست خبرنگار، او را به اداره حراست مجلس برد؛ اما ماجرا به همین‌جا ختم نشد و آن‌گونه که احسان بداغی، خبرنگار روزنامه ایران می‌گوید، در اتاق حراست مجلس نیز، مأموران با پاک‌کردن فایل‌های موجود در ریکوردر (دستگاه ضبط صدا)، از او تعهدی مبنی ‌بر تکرارنکردن درگیری در راهروی مجلس گرفته‌‌اند و از احتمال ممنوع‌الورودشدن او به مجلس سخن گفته‌اند. این در حالی است که تعدادی از خبرنگاران و حتی برخی از نمایندگان در لحظه درگیری شاهد نحوه برخورد قاضی‌پور با این خبرنگار بوده‌اند.

پس از این ماجرا، محمدمهدی برومندی، از اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، در گفت‌وگو با «وقت ایران» ضمن ابراز بی‌اطلاعی از درگیری پیش‌آمده اعلام کرد حق همه افراد برای شکایت به این هیأت محفوظ است و اگر شکایتی در‌این‌باره به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان برسد، هیأت نظارت به موضوع ورود و آن را بررسی خواهد کرد».

 


 

 

فوتبال مختلط

چینی ها ظاهرا در برگزاری جشنواره های مختلف قصد دارند گوی سبقت را از هندی ها بگیرند و با چنین برنامه هایی بیشتر ازپیش توریست های نقاط مختلف جهان را به سوی کشورشان جذب کنند.

 

روز گذشته جشنواره فوتبال در گِل و لای با هیجان و جذابیت فراوان در چین برگزار شد.

 

نکته جالب درباره این جشنواره که در شهر "نانجینگ" استان "جیانگ سو" برگزار شد حضور خانوادگی چینی ها در این فوتبال غرق در گِل و لای بود.

 

 

  فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

جشنواره فوتبال در گِل و لای زنان و مردان در چین 

 فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

جشنواره فوتبال در گِل و لای 

فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

جشنواره فوتبال زنان و مردان در چین 

 فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

 فوتبال مختلط زنان و مردان آن هم در این وضعیت

 

 


 

 

مریم امیر جلالی در اینستاگرام خود از هک شدن صفحه مجازی خود خبر داد.

صفحه بازیگر زن معروف هک شد

 

 


 

 

 

دستگیری کفاش به خاطر دوختن کفش شاهرخ خان

 

 

 مرد پاکستانی که سفارش ساخت صندل برای شاهرخ خان " Shah Rukh Khan" بازیگر هندی را داشت به اتهام کشتار غیرقانونی آهو و استفاده از آن در ساخت صندل توسط پلیس بازداشت شد.

 

پلیس روز جمعه بر اساس طرح شکایت سازمان حمایت از حیات وحش پاکستان کفاش معروف پیشاوری را که با پوست آهو برای بازیگر بالیوود شاهرخ خان صندل ساخته است را بازداشت کرد.

  دستگیری کفاش به خاطر دوختن کفش شاهرخ خان

 

 


 

 

استقبال و اشتیاق دختران و پسران جوان از امیر جدیدی در پردیس کورش در اکران مردمی فیلم "من" خبر ساز شد.

 اشتیاق دختران جوان برای سلفی با سوپراستار جدید سینما

"امیر جدیدی و سهیل بیرقی" دیروز شنبه ۶ شهریور ساعت ۱۹ با حضور در پردیس سینمایی کورش ضمن دیدار با علاقه مندان همراه با آنان به تماشای فیلم "من" نشستند.در این اکران مردمی هجوم طرفداران به سمت امیر جدیدی دیدنی بود.

 اشتیاق دختران جوان برای سلفی با سوپراستار جدید سینما

 

«من» اولین فیلم بلند سینمایی سهیل بیرقی در مقام کارگردان است. او تاکنون در ۳۸ پروژه سینمایی کار کرده که از آنها می توان به سابقه دستیار کارگردانی و مدیر برنامه ریزی در فیلم های «اسب حیوان نجیبی است»، «کیفر»، «تردید»، «بی خود و بی جهت»، «استراحت مطلق»، «زندگی با چشمان بسته»، «هر شب تنهایی» و «من دیه گو مارادونا هستم» اشاره کرد. بیرقی فیلم کوتاه «تعطیل» را هم ساخته است

رکنا

 

 

 


 

 

 

زن برهنه پشت پنجره باعث ترافیک و تصادف شد! 

 

آفتاب گیری یک زن جلو پنجره باعث تصادف زنجیره ای و ترافیک در خیابان شد. زن برهنه در حالی که جلو پنجره به حالت درازکش در حال آفتاب گیری بود موجب تصادف و ترافیک سنگین در خیابان شد. هرچند که این ماجرا برای مدتی پیش است اما همچنان جزء یکی از اتفاقات عجیب بشمار می رود!

 

این زن که قصد داشت نهایت استفاده از آفتاب داغ تابستانی را ببرد ،  موجبات تصادف و ترافیک داغ در خیابان  را فراهم کرد. یکی از دانش آموزان در حال عبور از خیابان بود که ناخودآگاه چشمش به پنجره ساختمانی می افتد که خانمی جلو آن دراز کشیده و در حال آفتاب گیری است.

 

یکی از راننده ها به نام مایکل کیناست می گوید من در حال رانندگی بودم که دیدم راننده جلویی زد به ماشین جلویی خود ترافیک بزرگی ایجاد شد.راننده ماشین جلویی پیاده شد و به راننده ماشین جلو من گفت کجا داری میری ؟!

 

زن برهنه پشت پنجره باعث ترافیک و تصادف شد

 

 

 معلوم هست حواست کجاست؟جوان در حالی که از وی معذرت خواهی می نمود گفت اونجا را نگاه کن ! او باعث شد حواسم پرت شود. و سپس پلیس رسید و همه چیز به خیر گذشت. خانم دردساز هم قبل از رسیدن پلیس پنجره را بسته و رفته بود.

 

شفقنا

 

 


 

 

بلال فروشی با اپیروس !

 

بلال فروشی با اپیروسی که آرم بنز را جلوی خودروی خود نصب کرده است.

 بلال فروشی با اپیروس

 

 


 

 

بی‌تدبیری در نصب وارونه پرچم ایران

برگزارکنندگان مراسم افتتاح خانه کشتی جهان پهلوان تختی در صومعه‌سرا با بی‌تدبیری پرچم ایران را وارونه نصب کردند.

بی‌تدبیری در نصب وارونه پرچم ایران

 

 

 


 

 

 

دختر سرطانی سیندرلا شد/پنجمین فصل قشنگ و تحقق آرزوی کودکان سرطانی

با کمک استانداری آرزوی یکی از کودکان مبتلا به سرطان بیمارستان شفای اهواز برآورده شد
 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 32

 

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 33

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 34

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 35

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 36

 

 

 


 

 

جزیره نشین هایى در اقیانوس آرام هستند که پوست آنها سیاه و موهایشان بلوند است. دى ان اى این اشخاص بیشترین شباهت را به انسانهاى نخستین دارد
 

 

photo_2016-08-29_20-40-21.jpg

 

 

 


 

 

رونمایی سیتروئن از یک خودروی عجیب

خودروساز فرانسوی سیتروئن از خودروی مفهومی جدید خود «CXperience» رونمایی کرد.

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 38

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 39

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 40

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 41

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 42

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 43

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 44

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 45

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 46

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 47

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 48

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 49

 

 

 


 

عکس/ واکسی با معرفت

تصویر یک کفاش که با نصب نوشته‌ای برای افراد بی‌بضاعت کفاشی رایگان انجام می‌دهد.

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 50

 

 

 

 


بزرگترین نان بربری

پختن بربری دومتری در شهر هشجین اردبیل توسط یک نانوا

عکس/ بزرگترین نان بربری

 

 


 

 

 گل اعجاب انگیز اسکلتی

Diphylleia grayi یکی از شگفت انگیزترین گیاهان دنیاست که می توان در آن قدرت بی کران خداوند را مشاهده کرد. این گل سفید رنگ است و به نظر ساده است اما زمانی که باران می بارد گلبرگ های آن کریستالی و شفاف می شود.

به گزارش مشرق: این گل به "گل اسکلتی" هم معروف شده است و در زمان های بارانی بسیار دیدنی می شوند. ارتفاع این گل ها ۰٫۴ متر است و تنها در سرزمین های کوهستانی و سرد رشد می کند. منطقه اصلی رویش این گل چین و ژاپن اعلام شده است.

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 52

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 53

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 54

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 55

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 56

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 57

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 58

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 59

 

 


 

درخت تماشاچیان

استقبال پرشور هواداران تیم ملی کریکت سریلانکا مقابل تیم ملی استرالیا

عکس/ درخت تماشاچیان

 

 


 

پدیده مقارنه در یزد

 

به گزارش مشرق: در روزهای گذشته مقارنه زیبای مشتری و زهره که به نزدیکترین فاصله ظاهری میرسند با جدایی حداقل نیم درجه و از لحظه غروب خورشید این پدیده در افق غربی در یزد قابل مشاهده بود و پس از تاریک شدن هوا شاهد همنشینی سیاره مریخ با ستاره قلب العقرب و سیاره زحل که در سمت جنوب آسمان زیبای یزد و در شهرستان ندوشن قابل رویت بود.

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 61

 

 

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 62

 

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 63

 

 

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 64

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 65

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 66

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 67

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 68

 

 

 

 


 

 ورزش اسلک لاین

ورزش اسلک لاین فعالیت یا ورزش انجام حرکات تعادلی بر روی تکه‌ای از تسمه است که بین دو نقطه کشیده شده اما زیاد سفت بسته نمی شود .

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 69

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 70

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 71

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 72

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 73

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 74

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 75

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 76

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 77

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 78

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 79

 

 


موسسه کودکان زنجیره امید ایران

موسسه کودکان زنجیره امید ایران از سال۱۳۸۶ فعالیت خود را آغار کرد در حال حاضر۱۵ تخت تحت نظر دارد و ماهیانه پذیرای۲۰۰کودک معلول از خانواده های کم درآمد می باشد هدف اصلی این مجموعه فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی به کودکان زیر ۱۸ سال بی بضاعتی است که از بیماریهای قلبی و ارتوپدی و ناهنجاریهای ترمیمی و پلاستیک رنج می برند.

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 80

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 81

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 82

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 83

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 84

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 85

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 86

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 87

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 88

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 89

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 90

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 91

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 92

از سیندرلا تا ازدواج دکتر عرب با ۵۷ زن - تصویر 93

 

 

 


 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه