لباس عجیب مهمانداران هواپیما در ایران. به گفته مدیرعامل هواپیمایی تفتان قرار است مهمانداران این ایرلاین با این لباس به مسافران سرویس ارائه کنند. مکالمه زوری!. مکالمه با تلفن ثابت، اجباری می شود. یک بازیگر زن دیگر به GEM پیوست. بعد از رابعه اسکویی، بازیگرانی نه چندان مطرح مانند صدف طاهریان و بهارک صالح نیا و البته یک هنرور به نام ساناز زرین مهر، یک بازیگر زن دیگر به جم پیوست. به گزارش سینما ژورنال، این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون "گزل" و "دخترک ...

 لباس عجیب مهمانداران هواپیما در ایران

 

به گفته مدیرعامل هواپیمایی تفتان قرار است مهمانداران این ایرلاین با این لباس به مسافران سرویس ارائه کنند.


(تصویر) لباس عجیب مهمانداران هواپیما در ایران


 مکالمه زوری!

 

مکالمه با تلفن ثابت، اجباری می شود.


(کاریکاتور) مکالمه زوری!


یک بازیگر زن دیگر به GEM پیوست

 

یک بازیگر زن دیگر به GEM پیوست
 


بعد از رابعه اسکویی، بازیگرانی نه چندان مطرح مانند صدف طاهریان و بهارک صالح نیا و البته یک هنرور به نام ساناز زرین مهر، یک بازیگر زن دیگر به جم پیوست


به گزارش سینما ژورنال، این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون "گزل" و "دخترک کنار مرداب" وارد سینما شده بود و در طی سالهای بعد نیز اغلب ایفاگر نقشهای مکمل آثار سینمایی بود.

شنیده های یکی از رسانه های حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی کارگردان سریال "بدون شرح" که خودش ماههاست مشغول کار برای جم است، به ترکیه رفته و در تلفیلمی به نام "شهر قشنگ" از محصولات جم مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تلفیلم یادآور هفته نامه "شهر قشنگ" است که داستان مهمترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی "بدون شرح" در آن می گذشت!!! آخرین فیلمهای اکران شده افکاری ۵۱ ساله، "شور شیرین" و "گیرنده" بودند که در این بین "شور شیرین" به واسطه تصویرسازی بخشهایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیتهای تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریالهای "در مسیر زاینده رود"،"فکر پلید" و "پنج کیلومتر تا بهشت" بازی کرده بود.

 


مردمی که بعد از یک سخنرانی خود را سوزاندند! 

 

 بیش از ۳۰ نفر در تگزاس به خاطر سوزاندن خود با راه رفتن روی زغال داغ بعد از سخنرانی یک سخنران درمان شدند.

۵ نفر از این افراد به بیمارستان منتقل شدند و تعدادی هم سر صحنه سرپایی به خاطر سوختن از ناحیه پا درمان شدند.

 

 مردمی که بعد از یک سخنرانی خود را سوزاندند!

 

این افراد در سمینار چهار روزه تونی رابینر به نام "قدرت درون خود را آزاد کنید" شرکت می‌کردند.

بر اساس گزارش یکی از مسئولین شهری تگزاس بعد از این سمینار حدود ۷ هزار نفر از روی زغال‌های گداخته رد شده بودند.

یکی از شرکت کنندگان در این حرکت هم گفت: چند نفر بودند که تمرکز نداشتند و داشتند از خود سلفی می‌گرفتند احتمال می‌دهم که همان‌ها سوخته باشند.

 

 مردمی که بعد از یک سخنرانی خود را سوزاندند!


 

عمو عزت دستگاه قضا را به دیدن میتی کومان دعوت کرد !!

 

با انیمیشن «مأمور مخصوص حاکم بزرگ» آشنا هستیم.
با علم به اینکه فساد نظام‌مند، قادر است حتی دستگاههای رسمی نظارتی را هم به فساد بکشاند، خوب است مدیران دستگاه قضائی؛ افراد مطمئنی را که مستقیماً با خود آنها در ارتباط باشند مأمور کنند تا از نزدیک و بعنوان ارباب رجوع، رفتار کارگزاران خود را تحت نظر داشته باشند.
به نظر من یکی از بهترین برنامه‌های آموزشی در دستگاه قضائی دیدن همین انیمیشین است!
لذت نشان دادن علامت مخصوص حاکم بزرگ! انگیزه مدیران را در عمل به وظایف قانونی خود مضاعف می‌کند".

 

 

عمو عزت دستگاه قضا را به دیدن میتی کومان دعوت کرد


 

تصویر وحشتناک از بادکش درمانی

 

یک مرد چینی به نام لیلین برای رفع مشکل گرفتگی عضلات پشت خود از درمان سنتی باد کش توسط ظرف های پلاستیکی مخصوص این شیوه درمان هر روز به مدت یک ماه استفاده کرده است اما جای این ظروف بر روی بدن او به شکل زخم هایی عمیق باقی مانده است و به دلیل بروز عفونت او با تب شدید مواجه شده است.

 

 تصویر وحشتناک از بادکش درمانی

 

خانواده این مرد چینی پس از مشاهده زخم ها که به طور ناگهانی در بدن او ایجاد شد بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند، پزشکان اعلام کرده اند که آقای لیلین، بسیار خوش شانس بوده است و گرنه احتمال داشته که با عفونت های غیر قابل جبران ، سمی شدن خون و حتی مرگ مواجه شود.

 

 تصویر وحشتناک از بادکش درمانی

 

پزشکان اعتقاد دارند آلوده بودن وسایل مخصوص بادکش عامل این عفونت بوده است.

 

 تصویر وحشتناک از بادکش درمانی

 

کارشناسان به افرادی که به دلایل مختلف درمانی مجبور به انجام باد کش هستند توصیه می کنند حتماً به مراکز درمانی مجاز مراجعه کنند و در صورت بروز هرگونه علائم غیر عادی حتماً به پزشک مراجعه کنند.

 

 تصویر وحشتناک از بادکش درمانی


 

 

اولین هارد دیسک آی بی ام را ببینید

وقتی این هارد دیسک بزرگ به خوبی گرم می شد می توانست تا ۸ عکس را ذخیره کند. سال ۱۹۵۶

 وقتی این هارد دیسک بزرگ به خوبی گرم می شد می توانست تا ۸ عکس را ذخیره کند. سال ۱۹۵۶ 


 

عکس/ اولین هارد دیسک آی بی ام


 

 

مد جدید قلیان های لاکچری!

 

از لباس عجیب مهمانداران هواپیمایی ایران تا افطاری مختلط دانشگاه امیرکبیر - تصویر 12

از لباس عجیب مهمانداران هواپیمایی ایران تا افطاری مختلط دانشگاه امیرکبیر - تصویر 13

 

 


 

تیپ جدید سوشا مکانی در اروپا

عکس/ تیپ جدید سوشا مکانی در اروپا


 

پلاکارد اصفهانی ها علیه فردوسی پور!

در حاشیه تمرین سپاهان

از لباس عجیب مهمانداران هواپیمایی ایران تا افطاری مختلط دانشگاه امیرکبیر - تصویر 15


 

 

تصادف دلخراش پراید و مینی بوس 

در برخورد شدید دو دستگاه خودرو در جاده لشت نشا ، گیلان راننده پراید در دم جان باخت .

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، در پی تصادف یک دستگاه خودروی پراید به علت داشتن سرعت بالا با یک دستگاه مینی بوس راننده پراید در دم جان خود را از دست داد.

 

این تصادف امروز و در جاده لشت نشا _ محله گفشه رخ داد.

 

تصادف دلخراش پراید و مینی بوس + تصاویر

 

تصادف دلخراش پراید و مینی بوس + تصاویر


 

زیباترین جاذبه توریستی پرتغال 

در دل یکی از دریاچه های بسیار آرام پرتغال یک جاذبه توریستی وجود دارد که حالت عرفانی به انسان می دهد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در دل یکی از دریاچه های آرام پرتغال یک سریز طراحی شده است که تصاویری از آن توسط یک پهباد به ثبت رسید. 

این سرریز که ساخته دست انسان است، یکی از جاذبه های زیبای پرتغال محسوب می شود. تصاویرشگفت انگیز این گرداب زیبا که در پارک ملی Estrela da Estrela واقع شده از بارزترین دیدنی های این کشور است.

مردم می گویند که این سریز در میان یک دریاچه آرام حسی عرفانی به همراه دارد. دهانه این دریاچه ۴٫۶ متر است که محیط آن به ۴۸ متر می رسد و آب از طریق لوله ای به طول ۴۸ متر وارد سد هیدرو الکتریکی لاگو کمپریدا در فلورس می شود.


 

زیباترین جاذبه توریستی پرتغال +تصاویر

 

زیباترین جاذبه توریستی پرتغال +تصاویر

 

زیباترین جاذبه توریستی پرتغال +تصاویر


 

برگزاری افطاری مختلط در دانشگاه امیرکبیر 

دانشگاه‌ امیرکبیر یکی از دانشگاه‌هایی است که چندین بار اخباری در رابطه با برگزاری مراسم‌ مختلط در آن به‌گوش رسیده و این‌بار مراسم افطار به‌صورت مختلط .

 با روی کار آمدن دولت یازدهم و غفلت متولیان و مسئولان دانشگاه‌ها در برابر رشد روزافزون برنامه‌های دانشجویی مختلط یا غیرفرهنگی آن هم با بهانه اجرای برنامه‌های فرهنگی نگرانی خانواده‌های دانشجویان و فعالان فرهنگی و انقلابی نسبت به اینگونه اقدامات بیش‌ از گذشته شد. 

 

این مسائل تا جایی پیش رفت که مقام معظم رهبری چندین بار نسبت به خطرات چنین برنامه‌هایی به مسئولان هشدار دادند و مجلس نهم نیز در اواخر عمر خود به‌صورت جدی به این مسئله پرداخت و حتی گزارشی در رابطه با اردوهای مختلط دانشجویی به کمیسیون آموزش مجلس ارائه شد. 

 

برنامه‌های مختلط دانشجویی در حالی برگزار می‌شد که مسئولان وزارت علوم یا آن را انکار می‌کردند یا خیلی نسبت به آن حساسیت نشان نمی‌دادند. روزهای بعد از اجرای این برنامه‌ها نیز تصاویری از بی‌حجابی دختران دانشجو، شوخی‌های زننده دانشجویان دختر و پسر و رقص و آواز برخی از آنها منتشر می‌شد و این آغازی بود برای اعتراض‌های دانشجویان انقلابی. 

 

دانشگاه‌ امیرکبیر یکی از دانشگاه‌هایی است که چندین بار اخباری در رابطه با برگزاری مراسم‌ مختلط در آن به‌گوش رسید، اما این‌بار دانشکده‌های مختلف این دانشگاه مانند دانشکده فیزیک و عمران اقدام به برگزاری مراسم افطار به‌صورت مختلط کرده‌اند، اقدامی که با اعتراض دانشجویان انقلابی همراه بود. 

 

 

برگزاری افطاری مختلط در دانشگاه امیرکبیر +تصاویر

 

البته در ماه رمضان این اولین اقدام در دانشگاه امیرکبیر نیست که موجب ناراحتی دانشجویان روزه‌دار شده است در روزهای ابتدایی این ماه نیز شاهد افتتاح رستوران یا کافی‌شاپی در این دانشگاه بودیم که قرار بود به دختران دانشجو نهار بدهد ولی تبلیغات گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت مبنی بر این‌که پسران هم می‌توانند در ماه رمضان از این کافی‌شاپ برای نهار غذا بگیرند که خوشبختانه بعد از انتشار خبر این کافی‌شاپ بسته شد. 

 

یکی از دانشجویان این دانشگاه  ضمن اعتراض نسبت به چنین اقدامی، گفت: حرمت ماه مبارک و روزه‌داران باید حفظ شود ولی متاسفانه دیدیم که در دانشگاه امیرکبیر یک عده دست به برگزاری افطارهای مختلط زده‌اند و هر شب هم در یک دانشکده چنین اقدامی صورت می‌گیرد. 

 

وی افزود: شاید صرفا خود این عمل اشکالی نداشته باشد ولی اتفاقاتی که در این مراسم رخ می‌دهد باعث شرم است، حتی دیده می‌شود دانشجویان دختر و پسر در زمان افطار با هم شوخی‌های فیزیکی می‌کنند که این بسیار مایه تاسف است. 

 

دانشجوی دیگری گفت: معلوم نیست این اتفاقات عجیب کی قرار است تمام شود و اینکه چرا مسئولان دانشگاه با چنین افرادی برای اجرای چنین برنامه‌هایی همکاری می‌کنند. 

 

 

برگزاری افطاری مختلط در دانشگاه امیرکبیر +تصاویر

 

وی ادامه داد: متاسفانه بارها در دانشگاه امیرکبیر شاهد چنین حاشیه‌هایی بوده‌ایم، مسائلی که مسلما ادامه یافتن آن دانشگاه را از وظیفه اصلی خودش دور می‌کند.


 


 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه