واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده!. ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده نسبت به اصلاحیه خوردن این فیلم واکنش نشان داده است. ترانه علیدوستی در توئیتر خود نوشته است:. «سوال قدیمی: فیلمی که از نظرتون سراسر مشکل داره و در حدی که نمیشه اصلاحش کرد، چطور از ارشاد پروانه ساخت گرفته؟ در مورد ”فروشنده” هم روشون نشده اصلاحیه ندن، گفتن خب اون آهنگ ”رعنا” رو درارید! اگه آهنگه نبود تیتراژش سانسور میشد. ». * به نظر میرسد اشاره ترانه علیدوستی مربوط به فیلم «ارادتمند بهاره، نازنین، تینا» عبدا ...

واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده!

واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده!

 

ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده نسبت به اصلاحیه خوردن این فیلم واکنش نشان داده است.

ترانه علیدوستی در توئیتر خود نوشته است:

«سوال قدیمی: فیلمی که از نظرتون سراسر مشکل داره و در حدی که نمیشه اصلاحش کرد، چطور از ارشاد پروانه ساخت گرفته؟ در مورد ”فروشنده” هم روشون نشده اصلاحیه ندن، گفتن خب اون آهنگ ”رعنا” رو درارید! اگه آهنگه نبود تیتراژش سانسور میشد.»

* به نظر میرسد اشاره ترانه علیدوستی مربوط به فیلم «ارادتمند بهاره، نازنین، تینا» عبدالرضا کاهانی می باشد که این روزها صحبت های زیادی درباره آن می شود.

 


 

واکنش پسر مرحوم موذن زاده به محسن چاوشی بخاطر استفاده از صدای پدرش!

واکنش پسر مرحوم موذن زاده به محسن چاوشی بخاطر استفاده از صدای پدرش!

 

جعفر موذ��‌زاده فرزند مرحوم موذن زاده نسبت استفاده محسن چاوشی از اذان پدرش واکنش نشان داد.

جعفر موذن‌زاده درباره استفاده محسن چاوشی از اذان مرحوم «رحیم موذن‌زاده» در آلبوم جدیدش را اینگونه بیان کرد:«به نظر من استفاده ایشان از اذان پدرم در آلبومشان مشکلی ندارد ولی بهتر بود آقای چاوشی اجازه می‌گرفتند و من هم اشعار را می‌دیدم تا بدانم که قرار است چه کاری را انجام دهند. اذان پدر من هم در دستگاه موسیقی است. در دستگاه «بیات ترک» و گوشه «روح الارواح» خوانده شده ولی اگر برای استفاده از آن به ما هم اطلاع دهند بهتر است.

 


عکس های دلخراش واقعه هفتم تیر ۱۳۶۰

 

 

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 3

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 4

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 5


 

قیمت روز خودروهای داخلی به شرح زیر است:

eftari-1.jpg


حمله دزد قوی هیکل به ماموران پلیس

 

دو سارق قوی هیکل منازل نبرد شمالی در تعقیب و گریز با پلیس پایتخت مغلوب شدند.

 

 

4740299_694.jpg

4740301_181.jpg
4740300_954.jpg


 

تشییع پیکر محیط‌بان شهید

مراسم تشییع پیکر منوچهر شجاعی محیط بان پارک ملی بمو صبح امروز یکشنبه با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در شهرستان ممسنی استان فارس برگزار شد.

 

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 10

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 11

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 12

 

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 13

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 14

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 15

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 16

 

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 17

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 18

 

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 19

از کیک تولد خاص الناز شاکر دوست تا غم انگیز ترین لبخند تاریخ! - تصویر 20

 

 

 

عکس/ ترافیک نیوزلندی

عکس/ ترافیک نیوزلندی


 

لهجه یک زن جراحی شد!

در یک رویداد پزشکی بسیار نادر خانم «لیزا آلامیا» اهل «تگزاس» آمریکا، بعداز انجام عمل جراحی فک تغییر لهجه پیدا کرد.

اطرافیان وی به هنگام صحبت کردن او متوجه تغییر در نحوه بیان کلمات در گفتار او شدند که در واقع لهجه انگلیسی آمریکایی او به انگلیسی بریتانیایی تبدیل شده بود.

ابتدا پزشک جراح «لیزا آلامیا» گفت که این به دلیل عوارض بعد از عمل جراحی است اما با سپری شدن زمان، لهجه وی به حالت اول خود بازنگشت.

در بررسی های انجام شده، در وی «سندروم لهجه خارجی» تشخیص داده شد که در آن الگوی صحبت فرد تغییر می کند و دچار نوعی تغییر لهجه می شود. تا کنون برای رخ دادن این اتفاق دلیل مشخصی پیدا نشده است.

در ۱۰۰ سال اخیر فقط ۱۰۰ مورد سندروم لهجه خارجی شناسایی شده است.

اکنون «لیزا آلامیا» باید دوباره لهجه تگزاسی را یاد بگیرد تا صحبت کردن او برای فرزندان و همسرش به حالت اول باز گردد.

 


 

شبکه من و تو شروع به ساخت سریال ایرانی کرد!!

شبکه ماهواره‌ای «من و تو» در پیامی ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی توزیع شده است، از تولید سریال در این شبکه خبر داد.

 در ویدئوی این شبکه لندنی از ایرانیان ساکن انگلیس که علاقه‌مند به بازیگری هستند، درخواست شده تا کلیپی از خودشان تهیه کنند و برای این شبکه بفرستند.

البته این شبکه شرط داشتن اجازه کار در انگلستان را به عنوان یکی از شروط متقاضیان بازی در سریالی که قرار است توسط «من و تو» ساخته شود، عنوان کرده است.
 
این نخستین باری است که شبکه «من و تو» اعلام کرده که می‌خواهد سریال‌سازی کند. این شبکه بریتانیایی تا پیش از این توان خود را صرف تولید مستند و برنامه‌های اجتماعی می‌کرد که در بعضی از آنها مانند «بفرمایید شام» از حضور ایرانیان مقیم انگلیس استفاده می‌شد.

 


 

عجیب ترین روش اعدام در سوئد!

 

سوئد برای چای مالیات تعیین کرد و مصرف قهوه را ممنوع نمود، اما این امر از رشد تجارت قهوه و افزایش علاقه مندان به آن کم نکرد، از این رو گوستاو سوم تصمیم گرفت مساله را خود شخصا حل و فصل کند و تنها راه جلوگیری از اعتیاد به قهوه را در ترساندن مردم از پیامدهای آن برای سلامتی یافت.

به نوشته "روسیا الیوم"، در آن زمان از لحاظ علمی به اثرات قهوه برای سلامتی انسانها دست نیافته بودند؛ این در حالی است که برخی درباره ویژگی های درمانی آن سخن می گفتند، اما پادشاه سوئد احتمال داد که قهوه اثرات منفی نیز داشته باشد.

وی برای پی بردن به این مساله، دست به عجیب ترین آزمایش زد؛ "گوستاو سوم" حکم اعدام دو برادری که به جنایت خود اعتراف کرده بودند را به حبس ابد تغییر داد، اما همراه با یک شرط عجیب؛ یکی از آنها باید هر روز چای بنوشد و دیگری قهوه؛ پادشاه سوئد بر این باور بود که یکی از دو برادری که به خوردن قهوه محکوم شده بود، زودتر بر اثر مسمومیت خواهد مُرد و اینگونه زندگی اش به پایان خواهد رسید.

اما نتیجه آزمایش برخلاف پیش بینی پادشاه بود؛ کسی که به خوردن قهوه محکوم شده بود، بیشتر از دیگری که می بایست هر روز چای بنوشد، زندگی کرد؛ عجیب آن که هر دو تا هشتاد سالگی عمر کردند، اما پادشاه آن قدر عمر نکرد تا نتایج آزمایش را ببیند، زیرا در سال ۱۷۹۲ ترور شد… این آزمایش هیچ نتایج مهمی در تاریخ در بر نداشت، جز آنکه داستان عجیبی بود؛ به هرحال سوئد امروز در زمره کشورهایی است که بیشترین میزان مصرف قهوه را در جهان دارد.

 


 

توهینی که برای کارگر رستوران گران تمام شد+عکس

 

دیلون آرنولد مشتری یک رستوران در آمریکا بود و بعد از خوردن فیله گوشتش با توهین مواجه شد.

او هنگامی که قبض خود را از صندوق تحویل گرفت و آن را حساب کرد اما بعد از این که از رستوران خارج شد متوجه شد کهکارگر رستوران به جای نوشتن نام او روی قبض کلمه "چاقالو" را نوشته است.

بعد از این توهین او عکسی از خودش و قبضی را که این توهین را به او کرده بود در فیس بوک خود به اشتراک گذاشت و عکس او به سرعت در اینترنت پخش شد.

 

 توهینی که برای کارگر رستوران گران تمام شد

 

مدیر رستورانی که به دیلون آرنولد توهین کرده بود بعد از دیدن این عکس صمیمانه از این شخص عذرخواهی کرد.

گفتنی است کسی که این کلمه توهین‌آمیز را در قبض او نوشته بود پسر مدیر رستوران بود که بعد از پیگیری مدیر او از رستوران اخراج شد و دیگر حتی حق غذا خوردن در آن رستوران هم از او گرفته شد.

 


کیک تولد خاص و شیک الناز شاکردوست! 

الناز شاکر دوست امروز ۳۲ ساله شد او نوشت: کیک تولـدم رو خیلى دوست داشتم چون شامل تمام اون چیزهاییست که زندگى و ذهنِ من رو میسازه و عاشقانه دوست دارم…پیانو_موسیقى_کتاب_ نقاشى_ و فیلم! از اِلیکا خواهر عزیزم ممنونم بابت ��ین انتخاب هوشمندانه و ساختن یک شب فراموش نشدنى

 

 کیک تولد خاص و شیک الناز شاکردوست!


 

 

لبخند کودکی که قرار است زنده به گور شود

 

در تصویر زیر کودکی را مشاهده می کنید که در صف انتظار برای زنده به گور شدن توسط رژیم بعثی عراق است. این کودک معصوم بی خبر از همه جا هنگام عکاسی به دوربین لبخند میزند.

گفتنی است؛ عملیات انفال مشهور به ژینوساید کردها، عنوان سلسله عملیات کشتار همگانی رژیم بعثی عراق بود که در سال ۱۹۸۸ به شیوه ای سیستماتیک در قبال کردها و مناطق کردنیشن این کشور در پیش گرفت و به کشتار بیش از ۱۸۲هزار نفر و نابودی زیرساختهای حیات جمعی منجر شد.

 

  لبخند کودکی که قرار است زنده به گور شود

 


 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه