انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت درگذشت.


1393/9/23   بعدازظهر

مراسم تشییع پیکر انوشیروان ارجمند بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون روز سه شنبه ۲۵ آذرماه ساعت ۹:۳۰ دقیقه از مقابل درب شرقی تالار وحدت برگزار می شود.

 پیکر این بازیگر را از مقابل تالار و حدت به سوی قطعه هنرمندان در بهشت زاهرا(س) تشییع می کنند.

انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ظهر امروز یکشنبه ۲۳ آذر به دلیل سکته قلبی درگذشت.

وی از مدتی پیش در بیمارستان پارسیان بستری بود و پس از یک دوره بیماری درگذشت. انوشیروان ارجمند در کارنامه خود تجربه بازی در نقش‌ها و سریال ها و فیلم های مذهبی را داشت. بازی در سریال «امام علی (ع)»، «مختارنامه»، «روزی روزگاری»، «پشت کوه های بلند» از جمله فعالیت های وی بود.

.............................................................................................................................
1393/9/23   بعدازظهر


پیام تسلیت «حجت الله ایوبی» در سوگ انوشیروان ارجمند


در پی درگذشت انوشیروان ارجمند، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی یادداشتی را منتشر کرد.

 ،متن یادداشت دکتر حجت الله ایوبی به شرح زیر است:

هنرمند واقعی از بطن جامعه برمی خیزد و در تلاطم زندگی رنج ها و شادی های مردم را بر دوش می کشد. به همین دلیل سخن گفتن از هنرمند بزرگ و مو سفید کرده ای همچون انوشیروان ارجمند کار ساده ای نیست. بر این باورم که استواری فرهنگ و هنر این سرزمین وامدار پایداری هنرمندانی چنین است.

زنده یاد ارجمند در طول چند دهه بازیگری به همان نسبت که نقش ها را ماندنی و تصاویر بدیعی بر نگاتیوهای سینما ثبت کرده،  در دل میلیون ها مخاطب تلویزیون نیز جاودانه شده است.

غم از دست دادن هنرمندی توانا دل سینماگران را هم غمگین کرده و وظیفه دارم به نمایندگی از اهالی سینما فقدان این هنرمند را به خانواده محترمشان و جامعه هنری تسلیت عرض کنم. یقیناً هنرمندانی همچون داریوش ارجمند،برزو ارجمند ،امیریل ارجمند و باقی بازماندگان در این خانواده هنرمند پرور راهش را دنبال خواهند کرد.


...............................................................................................................................
1393/9/23   ظهر روز

انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ظهر امروز یکشنبه 23 آذر به دلیل سکته قلبی درگذشت. داریوش ارجمند برادر وی این خبر را تایید کرد. وی از مدتی پیش در بیمارستان پارسیان بستری بود و پس از یک دوره بیماری درگذشت. انوشیروان ارجمند در کارنامه خود تجربه بازی در نقش‌ها و سریال ها و فیلم های مذهبی را داشت.

بازی در سریال «امام علی (ع)»، «مختارنامه»، «روزی روزگاری»، «پشت کوه های بلند» از جمله فعالیت های وی بود.

جزئیات مراسم تشییع و تدفین وی متعاقبا اعلام می‌شود.

گروه فرهنگ و هنر سیمرغ درگذشت هنرمند گرامی, انوشیروان ارجمند را به جامعه هنری, مردم ایران و خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماید.


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com/cinemapress.ir

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه