فیلم سینمایی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی کلید خورد.


بعد از مدتی وقفه این فیلم دوباره وارد مرحله پیش تولید شد و دست‌اندرکاران فیلم با امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، لیلا اوتادی، رضا شفیعی‌جم، برزو ارجمند، سحر قریشی و ... برای ایفای نقش‌های اصلی به توافق رسیدند.

فیلمی که پیش از این «ماموریت تهران» نام داشت و به تازگی نام «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» برای آن انتخاب شده است. اولین پلان‌های این فیلم روز چهارشنبه در میدان آزادی جلوی دوربین رفت که بازیگران اصلی حضور داشتند. این فیلم بازیگران دیگرى نیز دارد که بزودى انتخاب می‌شوند.

اولین فیلم بلند سینمایی مهدی مظلومی داستان سه مامور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می شوند اما از لحظه ورود با موقعیت‌های ویژه ای روبرو می شوند که برنامه های شان را به هم می‌ریزد.

فهرست عوامل اصلی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته!» عبارتند از: کارگردان: مهدی مظلومی، نویسندگان: مهدی مظلومی، امیر برادران، مدیر تولید: مجتبی متولی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: سید علی هاشمی، مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: امیر شاهوردی، تدوین: کاوه ایمانی، عکاس: احمدرضا شجاعی، منشی صحنه: مهتاب شهرابی، مدیر تدارکات: حمید پرهیز. بازیگران: امین حیایی، محمدرضا شریفی نیا، لیلا اوتادی، رضا شفیعی‌جم، برزو ارجمند، سحر قریشی و ... تهیه‌کننده: مسعود ردایی.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه