بانوان پس از سال‌ها صاحب جشنواره موسیقی شدند...


 جشنواره موسیقی بانوان پس از سال‌ها بار دیگر به همت بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری این جشنواره توضیح داد: جشنواره موسیقی بانوان از 24 خرداد تا 2 تیرماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

کامران همت‌پور ادامه داد: این جشنواره به همت بخش خصوصی و توسط «آوای حنانه» و «هنر در قاب اندیشه» هر روز از ساعت 15 تا 17 با شرکت گروه‌های مختلف موسیقی بانوان اجرا می‌شود.

وی افزود: پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی حمایت معنوی بسیاری از ما کرد. البته ما هشت ماهی می‌شود که ایده این جشنواره را پی‌ریزی کرده‌ایم اما با حمایت‌های این مسؤول این جشنواره اجرایی شد.

همت‌پور با بیان اینکه بلیت‌فروشی جشنواره از دو روز دیگر توسط سایت «ایران کنسرت» آغاز خواهد شد، افزود: استقبال خانم‌ها از برگزاری این جشنواره بسیار عالی بود و آن‌ها را خوشحال کرد. البته ما هم خوشحالیم که خانم‌هایی که در این حوزه مظلوم واقع شده‌اند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

او درباره گروه‌های حاضر در جشنواره گفت: گروه «‌آوای مهربانی» به سرپرستی سهیلا پورگرامی، «کرشمه» به سرپرستی شیدا جاهد، «آواز ملل» به سرپرستی نسرین ناصحی و شهلا میلانی، «پریشاد» به سرپرستی پریچهر خلعتی و همچنین گروه‌های «مشتاق شیراز»، «بوی گندم»، «ستاره قطبی»، «دادمهر»، «قناری»، «دریای راز»، «چکاوک آزاد» و گروه «خنیا» به سرپرستی پری ملکی در این جشنواره به روی صحنه می‌روند.گرد آوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

جنجال مهاجم بردپیت بر فرش قرمز
معرفی کتاب های مورد علاقه ی هالیوودی ها+ تصاویر
آرزوی آزاده نامداری در «جزیره هنگام»
شجریان عزادار شد + تصاویر
درگذشت یک هنرمند قدیمی
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه