کارلوس کی روش جام جهانی فوتبال کریم انصاری فرد اشکان دژاگه اخبار ورزشی, تیم ملی فوتبال ایران ,فرودگاه امام خمینی,اخبار,اخبار داغ,اخبار روز,ايران مطلب

اخبار داغ,اخبار روز,تیم ملی فوتبال

حواشی حضور تیم ملی در فرودگاه امام خمینی (ره)؛

تذکر مدیر روابط عمومی فدراسیون به دژاگه ؛ بالاخره کی روش آل اشپورت پوشید

مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در نهایت رضایت داد لباس‌های آل‌اشپورت را که اسپانسر تیم ملی است، به تن کند.

 حضور کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان در فرودگاه امام خمینی برای عزیمت به برزیل با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

 * به دلیل سفر تیم ملی به برزیل خبرنگاران و عکاسان زیادی به فرودگاه امام خمینی آمدند تا حضور ملی‌پوشان در این فرودگاه را در ساعت 4 بامداد پوشش دهند.

* حدود 20 هوادار تیم ملی هم خودشان را به فرودگاه امام‌ خمینی رساندند تا از نزدیک با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کنند.

* زمانی که اتوبوس کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان به فرودگاه امام خمینی رسید مورد استقبال زیاد اصحاب رسانه و هواداران قرار گرفت.

 * 6 خانم هوادار تیم ملی که در هتل محل اقامت ملی‌پوشان و سالن 12 هزار نفری آزادی هم حاضر بودند در ساعت 4 بامداد خودشان را به فرودگاه امام خمینی رساندند تا در بدرقه ملی‌پوشان شرکت داشته باشند. آنها پرچم‌های ایران هم در دست داشتند.

* هیچکدام از بازیکنان تیم ملی حق گرفتن عکس یادگاری و یا دادن امضا به هواداران را نداشتند اما در این میان دژاگه با یکی از هواداران عکسی به یادگار گرفت که حسینی مسئول روابط عمومی فدراسیون مانع از این کار شد.

 * یکی از هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان پیراهن تیم ملی را به همراه داشت و از ملی‌پوشان می‌خواست که آن را امضا کنند اما فقط کریم انصاری‌فرد این کار را کرد.

* در اقدامی جالب توجه و برای اولین بار بالاخره کارلوس کی‌روش گرمکن مخصوص تیم ملی با آرام آل‌اشپورت را به تن کرد. این اقدام کی‌روش بعد از توافقش با این شرکت بود.
 
* برای سهولت کار خبرنگاران در گروه‌های چند نفره وارد محل توقف بازیکنان تیم ملی شدند تا نظم فرودگاه به هم نریزد.

* علی کفاشیان هم در بدرقه ملی‌پوشان در فرودگاه امام خمینی حاضر شد.

منبع : فارس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه