مدیر شبکه تهران و مدیر گروه فیلم و سریال این شبکه در روزهای ابتدایی تصویربرداری سریال «بیقراری» از لوکیشن این مجموعه بازدید کردند.


سعید مقیسه مدیر شبکه تهران با حضور در جمع بازیگران و عوامل تولیدی این مجموعه با تشکر و قدردانی از گروه تولید سریال «بیقراری» گفت: این مجموعه در 10 قسمت 40 دقیقه‌ای به کارگردانی رسول صانعی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان برای دهه آخر ماه صفر با محوریت معنویت، توبه پذیری، توسل و... تهیه و تولید می‌شود.

«بیقراری» دهه آخر صفر روی آنتن می‌رود - تصویر 1

وی با بیان موضوع این مجموعه تاکید کرد: موضوع اصلی داستان درباره مهندس جوانی است که در کودکی مادرش را از دست داده و چون تصورش این است که توسلات دینی و خانواده‌اش در شفای مادرش نقشی نداشته، تعلقات دینی و مذهبی او رنگ می‌بازد اما با اتفاقاتی که برای او و همسرش می‌افتد و توسل دوباره به امام حسین (ع) اعتقادات خود را پیدا می‌کند.

مدیر شبکه تهران با اشاره به روند تولید این مجموعه اضافه کرد: نزدیک به 25 درصد از سریال تصویربرداری و این مجموعه برای دهه آخر ماه صفر در نظر گرفته شده است.

«بیقراری» دهه آخر صفر روی آنتن می‌رود - تصویر 2
سریال بی قراری

در ادامه این بازدید که در لوکیشن این سریال در غرب تهران انجام شد، سکانس 44 از قسمت 2 این سریال با بازی امیر محمد زند در نقش احمد ضبط و تصویربرداری شد.

«بیقراری» دهه آخر صفر روی آنتن می‌رود - تصویر 3
سریال بی قراری

در این مجموعه تلویزیونی امیر محمد زند، مریم کاویانی، عمار تفتی، مهدی صباحی، نیلوفر شهیدی، صدر الدین حجازی، شهرزاد کمال زاده، علی ثانی فر و... به ایفای نقش می‌پردازند و این مجموعه به گروه نویسندگی رسول صانعی، محسن رحمانی و سعید ریاحی فر نگارش شده است.


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:mehrnews.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه