«اسب سفید پادشاه» یک سکانس حساس و مهم با محوریت تصادف یکی از کاراکترهای اصلی دارد که قرار است طی همین روزها فیلمبرداری شود.


فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین لطیفی اواخر آبان امسال در تهران کلید خورد و تاکنون بیش از 70 درصد از فیلمبرداری آن انجام شده است. «اسب سفید پادشاه» یک سکانس حساس و مهم با محوریت تصادف یکی از کاراکترهای اصلی دارد که قرار است طی همین روزها فیلمبرداری شود.

جدیدترین تصاویر فیلم  
ضمن اینکه قرار است گروه تولید به زودی برای فیلمبرداری بخش‌هایی از فیلم راهی شمال کشور شوند. همچنین حمیدرضا صدری آهنگسازی فیلم سینمایی و کاوه ایمانی تدوین آن را بر عهده گرفته‌اند.

الناز شاکردوست، مجید یاسر، لیدا عباسی، علی طباطبایی، امیرعلی کاظمی، نیلوفر وهاب زادگان، نصرت میرعظیمی و فرهاد قائمیان و هنرمندان خردسالی چون آیدا امیری و سامان امیری در این فیلم بازی دارند. از این میان بازی فرهاد قائمیان و لیدا عباسی به تازگی به پایان رسیده است.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/vbghlgh1.jpg

مناطقی در شاپور، سعادت آباد، شهرک غرب، خیابان‌های تجریش، مرزداران، بهشت زهرا و... از جمله لوکیشن‌های اصلی فیلم تاکنون بوده‌اند.

این فیلم یک درام اجتماعی است که برای شرکت در جشنواره فیلم فجر امسال آماده می‌شود و لطیفی پس از هشت سال، بعد از فیلم «روز سوم» در این رویداد بزرگ هنری حاضر خواهد بود.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/vbghlgh2.jpg

سازندگان به جای خلاصه قصه این متن را ارائه داده‌اند: دختری 25 ساله به نام ماری که سال‌ها است فصول مختلف زندگی‌اش را سپری کرده، اینک فصل عشق زندگی خود را تجربه می‌کند. فصلی که چالش بزرگ قهرمان اصلی فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» خواهد بود.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/09/vbghlgh3.jpg

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از تهیه کنندگان: محمدحسین لطیفی و مجید یاسر، مدیر فیلمبرداری: ابراهیم غفوری، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: امیرعباس لطیفی، طراح صحنه و لباس: محسن نوروزی، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر تولید: عباس شوقی، مدیر صدابرداری: بهروز شهامت، صدابردار: سامان شهامت، منشی صحنه: علیرضا فرحزادی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: مهدیه لطیفی، مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:mehrnews.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه