دوستان با توجه به اینکه تکنولوژی ترمز بریده ما هم مجبوریم هربار با امکانات جدیدتر در خدمت شما باشیم. هنوز یک ماه نشده که ربات رو بهتون معرفی کردم ولی یه قابلیت جدیدتر به تلگرام اضافه شد. دو تا کانال جدید در تلگرام ایجاد کردم که در طول روز آخرین ، جدیدترین و داغ ترین خبرها ، عکس های طنز و جالب ، متن های خنده دار و ویدئوهای کم حجم و باحال رو گلچین و ارسال میکنم داخل این دو کانال. میتونید عضو هر دو کانال بشید. چون ارسالی هاشون باهم متفاوت هست. برای عضویت در کانال اصلی گیزمیز روی این لینک کلیک ...

دوستان با توجه به اینکه تکنولوژی ترمز بریده ما هم مجبوریم هربار با امکانات جدیدتر در خدمت شما باشیم. هنوز یک ماه نشده که ربات رو بهتون معرفی کردم ولی یه قابلیت جدیدتر به تلگرام اضافه شد. 

 

 

دو تا کانال جدید در تلگرام ایجاد کردم که در طول روز آخرین ، جدیدترین و داغ ترین خبرها ، عکس های طنز و جالب ، متن های خنده دار و ویدئوهای کم حجم و باحال رو گلچین و ارسال میکنم داخل این دو کانال.

 

 

 

 

میتونید عضو هر دو کانال بشید. چون ارسالی هاشون باهم متفاوت هست

 

 

 

 

برای عضویت در کانال اصلی گیزمیز روی این لینک کلیک کنید   https://telegram.me/gizmiztel

 

 

دعوت به عضویت در کانال جدید گیزمیز در تلگرام - تصویر 1

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال دوم گیزمیز روی این لینک کلیک کنید   https://telegram.me/gizmizfun

 

 

دعوت به عضویت در کانال جدید گیزمیز در تلگرام - تصویر 2

 

 

 

 

 

توجه: برای عضویت و استفاده از این کانال ها حتما باید تلگرام خودتون رو به روز رسانی کنید وگرنه به جای کانال های گیزمیز صفحه ای به نام Channel باز میشه براتون.

 

 

 

 

لینک دانلود یا به روز رسانی تلگرام برای گوشی های اندروید (بعد از کلیک با برنامه بازار بازش کنید)

https://cafebazaar.ir/app/org.telegram.messenger/?l=fa

 

 

 

برای ios آیفون و آیپد

https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

 

 

 

 

بعد از اینکه کانال ها رو مشاهده کردین پایین صفحه اش روی Join Channel کلیک کنید تا عضو بشید. گزینه MUTE هم برای قطع کردن صدای اعلان پیام های کانال هست. برای لغو عضویت هم توی پروفایل کانال روی گزینه قرمز رنگ Leave Channel کلیک کنید.

 

 

 

هر سوال یا مشکلی در این باره داشتید روی این آدرس https://telegram.me/gizmiz کلیک کنید و در تلگرام از من بپرسید. یا به این آدرس info@gizmiz.com ایمیل ارسال کنید

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه