گروه تروریستی‌ داعش پس از شکست و عقب نشینی از کوبانی و سنجار در پی تصرف کرکوک است اما در حملاتی که از دو شب پیش به صورت ناگهانی به تحت کنترل نیروهای پیشمرگه در ۱۲ کیلومتری کرکوک آغاز کردند پس از درگیری شدید با شکست مواجه شدند. گروه تکفیری داعش که برای جبران شکست‌های پیاپی‌ در جبهه‌های جنگ دست به اقدامات وحشیانه می‌زند در تازه‌ترین جنایت خود دو تن از نظامیان کُرد پیشمرگه را ذبح کرد. داعش اعلام کرده دو نفر از نیروهای پیشمرگه را که از آنها با عنوان «مرتد» نام برده است در شمال ولایت دیالی اعدام ...

گروه تروریستی‌ داعش پس از شکست و عقب نشینی از کوبانی و سنجار در پی تصرف کرکوک است اما در حملاتی که از دو شب پیش به صورت ناگهانی به تحت کنترل نیروهای پیشمرگه در ۱۲ کیلومتری کرکوک آغاز کردند پس از درگیری شدید با شکست مواجه شدند.

گروه تکفیری داعش که برای جبران شکست‌های پیاپی‌ در جبهه‌های جنگ دست به اقدامات وحشیانه می‌زند در تازه‌ترین جنایت خود دو تن از نظامیان کُرد پیشمرگه را ذبح کرد.

داعش اعلام کرده دو نفر از نیروهای پیشمرگه را که از آنها با عنوان «مرتد» نام برده است در شمال ولایت دیالی اعدام کرده است.

در تصاویر منتشر شده از سوی این گروه خونخوار، دو نظامی پیشمرگه که یکی از آنها درجه‌دار نیز هست به دست دو جلاد داعش سر بریده شدند.

صفحات منتشر کننده تصاویر ذبح این نظامیان با ابراز خوشحالی از این اقدام داعش؛ از آن به عنوان الیتام شکست‌های داعش در جنگ با کُردها نام برده‌اند.

درگیری‌ها میان نیروهای پلیس کرکوک و پیشمرگه‌ها با عناصر داعش در این منطقه همچنان ادامه دارد.

عناصر مسلح داعش صبح امروز تلاش کردند مجدداً شهر گویر در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی استان کرکوک را از کنترل نیروهای پیشمرگه خارج کنند.

یکی از فرماندهان پیشمرگه اعلام کرد که این نیرو، واکنش سریع و تندی به حمله صبح امروز داعش نشان داده و ضربه سنگینی به آن‌ها وارد کرده و این عملیات داعش با شکست مواجه شده است. 

 

 

دیدن این تصاویر برای بیماران قلبی و کودکان توصیه نمی شود

 

 

 

ذبح دو پیشمرگه توسط داعش +عکس (18+)
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه