نامزدهای بخش ترانه فیلم و سریال جشن حافظ اعلام شد...


نامزدهای بخش «ترانه فیلم و سریال» چهاردهمین جشن سینمایی/ تلویزیونی «حافظ» از سوی هیات داوران این جشن اعلام شد.

ترانه سریال «یه تیکه زمین» به خوانندگی محمد اصفهانی(آهنگساز: علی کهن دیری – ترانه: روزبه بمانی تنظیم‌کننده: هومن نامداری)، ترانه سریال «آوای باران» به خوانندگی احسان خواجه امیری(آهنگساز: علی کهن دیری – ترانه: روزبه بمانی)، ترانه سریال راستش را بگو به خوانندگی علیرضا قربانی(آهنگساز و ترانه: فردین خلعتبری)، ترانه سریال ««اولین انتخاب» به خوانندگی مجید اخشابی(آهنگساز: عماد توحیدی و ترانه: حامد حسین‌خانی) و ترانه فیلم «خط ویژه» به خوانندگی سینا حجازی(آهنگساز: آرمان موسی‌پور ترانه: سینا حجازی ) پنج ترانه منتخب هیات داوران برای داوری نهایی جشن «حافظ» است.

این بخش که از نهمین دوره جشن «حافظ» به جوایز افزوده شد، تنها جایزه اختصاصی این حوزه در میان جشن‌های سینمایی و هنری‌ست و پیش از این رضا یزدانی (دو بار) ، مهران مدیری، و علیرضا قربانی جوایز این بخش را به خود اختصاص داده‌اند.
گفتنی‌ست؛ آثاری که از فرودین 1391 تا اسفند 1392 در حوزه تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی به نمایش درآمده‌اند، در چهاردهمین جشن «حافظ» داوری شده‌ا‌ند.
چهاردهمین جشن سینمایی/ تلویزیونی «حافظ» 22 خرداد ماه جاری در تالار وزارت کشور برگزار می‌شودگرد آوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

«زندگی سفید» امین حیایی!!!
معرفی کتاب های مورد علاقه ی هالیوودی ها+ تصاویر
الناز شاکر دوست در یک انیمیشن+ تصاویر
نگار جواهریان و رامبد جوان در «پریدن از ارتفاع»+ تصاویر
هدیه تهرانی به روز مبادا رسید+ تصویر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه