فعلا ترجیح می‌دهم درباره ریز برنامه‌ریزی آن صحبت نکنم.


مجریبرنامه تلویزیونی «خندوانه» گفت: با آمدن ماه‌های محرم و صفر پخش این برنامه متوقف می‌شود و با سری جدید آن در فصل زمستان برمی‌گردیم.

«رامبد جوان» که کارگردانی و اجرای برنامه «خندوانه» را برعهده دارد گفت: برنامه «خندوانه» فعلا دیگر تولید نمی‌شود و این برنامه تا فرارسیدن ماه محرم به روی آنتن خواهد رفت.
وی ادامه داد: در این مدت گروه تولید کننده این برنامه نیز فرصت دارند استراحت کنند و به کارهای دیگر خود بپردازند.

جوان درباره سری جدید برنامه «خندوانه» و تغییراتی که خواهد داشت، نیز اظهارداشت: قطعا به فکر ساخت سری جدید این برنامه هستیم ولی فعلا ترجیح می‌دهم درباره ریز برنامه‌ریزی آن صحبت نکنم. در حقیقت ما در فرصتی که در اختیار داریم می‌توانیم روی سری جدید فکر و برنامه‌ریزی کنیم. اما چیزی که درباره آن مطمئن هستم، این است که سری جدید حتما تغییراتی خواهد داشت.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین هدفی که در ساخت برنامه «خندوانه» به آن فکر می‌کردید چه بود و آیا به آن رسیدید؟ نیز توضیح داد: آنچه که برای ما خیلی مهم بود، ترویج حال خوب بین مردم عزیزمان بود که خوشبختانه با توجه به بازخوردهای خیلی خوبی که از آنها دیدیم، به هدفمان رسیدیم. خیلی خوشحالم که مخاطبان برنامه «خندوانه» حتی شده در زمان تماشای برنامه حالشان خوب شده و این برای گروه سازنده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود. 


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:sima.jamejamonline.ir

حقوقی که اگر از زنان گرفته شود، مفسده ایجاد می شود
یادداشتی درباره ارتباط میان ویدیوی زهرا امیرابراهیمی و ویدیوی مشهور اتاق عمل
آنا نعمتی: قصد ازدواج ندارم!
گفتگو با شخصیت شیرین، خجالتی و پرروی خندوانه!
سیگار کشیدن "نیکی کریمی" داد منتقدین را درآورد!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه