سونیا بیطوشی دختر شایسته ایران در سال ۲۰۱۷. سونیا بیطوشی یکی از مدلینگ های ایرانی در زمینه مد و لباس قصد دارد با شرکت در مراسم انتخاب ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ زیباترین دختر جهان شناخته شود. دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه زیبایی امسال ۲۰۱۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه زیبایی جهان شود. مسابقه ملکه زیبایی به مسابقاتی گفته می‌شود که براساس زیبایی فیزیکی ...

سونیا بیطوشی دختر شایسته ایران در سال ۲۰۱۷

 

سونیا بیطوشی یکی از مدلینگ های ایرانی در زمینه مد و لباس قصد دارد با شرکت در مراسم انتخاب ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ زیباترین دختر جهان شناخته شود.

دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه زیبایی امسال ۲۰۱۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه زیبایی جهان شود.مسابقه ملکه زیبایی به مسابقاتی گفته می‌شود که براساس زیبایی فیزیکی شرکت کنند گان به آنها امتیاز داده می‌شود و بیشترین امتیاز آور برنده و ملکه زیبایی خوانده می‌شود، اگر چه به عواملی مانند هوش و استعداد نیز امتیاز داده می‌شود.

.

سونیا بیطوشی دختر ایرانی و دختر شایسته ایران در سال 2017! + تصاویر

 

سونیا بیطوشی، طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده ایران در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.

اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در ایران دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

سونیا بیطوشی قرار است در رقابت های بین المللی دختر شایسته ۲۰۱۷ در ویتنام شرکت کند. او با بیان این که «از حمایت مردم کردستان و ایران برخوردار است و این موضوع به او انرژی و انگیزه می دهد،» ابراز امیدواری کرده است که به پیروزی برسد.

 

.

 

سونیا بیطوشی دختر کرد ایرانی در مراسم دختر شایسته دنیا ۲۰۱۷ - تصویر 2

 

سونیا بیطوشی دختر کرد ایرانی در مراسم دختر شایسته دنیا ۲۰۱۷ - تصویر 3

 

سونیا بیطوشی دختر کرد ایرانی در مراسم دختر شایسته دنیا ۲۰۱۷ - تصویر 4

 

سونیا بیطوشی دختر کرد ایرانی در مراسم دختر شایسته دنیا ۲۰۱۷ - تصویر 5

 

سونیا بیطوشی دختر کرد ایرانی در مراسم دختر شایسته دنیا ۲۰۱۷ - تصویر 6

 

 

sonia-beytoushi-1.jpg

 

sonia-beytoushi4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه