فرادید| فوکوکا شهری در جنوب ژاپن و در فاصله‌ی ۹۰ کیلومتری از مرکز زلزله اخیر ژاپن قرار دارد. پس از زلزله، کفی عجیب در سطح خیابان‌های مرکزیِ شهر فوکوکا ظاهر شد که علت آن مشخص نیست!. چند روز پیش زلزله‌ای به قدرت ۷٫۳ ریشتر ژاپن را لرزاند. در اولین ساعات صبح شنبه، یا به عبارتی تنها چند ساعت پس از زلزله مهیب ژاپن، پوششی از کف در خیابان‌های مرکزی شهر فوکوکا پدیدار شد. کاربران شبکه اجتماعی توییتر تصاویری از کف پخش شده در سطح خیابان را به اشتراک گذاشتند و برخی آن را «منزجر کننده» نامیدند. کازوکی ن ...

.

شهری که پس از زلزله

فرادید| فوکوکا شهری در جنوب ژاپن و در فاصله‌ی ۹۰ کیلومتری از مرکز زلزله اخیر ژاپن قرار دارد. پس از زلزله، کفی عجیب در سطح خیابان‌های مرکزیِ شهر فوکوکا ظاهر شد که علت آن مشخص نیست!  
 
چند روز پیش زلزله‌ای به قدرت ۷٫۳ ریشتر ژاپن را لرزاند. در اولین ساعات صبح شنبه، یا به عبارتی تنها چند ساعت پس از زلزله مهیب ژاپن، پوششی از کف در خیابان‌های مرکزی شهر فوکوکا پدیدار شد. 
 
کاربران شبکه اجتماعی توییتر تصاویری از کف پخش شده در سطح خیابان را به اشتراک گذاشتند و برخی آن را «منزجر کننده» نامیدند. 
 
کازوکی نابتا در محله صنعتی تنجین، جایی که کف‌ها ظاهر شدند، زندگی می‌کند. او می‌گوید: «من به عینه بلافاصله پس از زلزله شاهد آن کف‌ها بودم.» 


سخنگوی شهرداری فوکوکا از وجود کف‌ها در سطح خیابان ابراز بی‌اطلاعی کرده که همین مسئله به مرموز ماندن این اتفاق افزود. 

.
 

شهری که پس از زلزله

.

شهری که پس از زلزله

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه