صحبت‌های جنجالی رحمتی علیه قلعه‌نویی (عکس)

صحبت‌های جنجالی رحمتی علیه قلعه‌نویی (عکس)
اخبار ورزشی ، صحبت‌های جنجالی رحمتی علیه قلعه‌نویی : گل آزمون به عنوان بهترین گل 3 ماه اخیر فوتبال ایران توسط مخاطبان برنامه 90 انتخاب شد.
 
به گزارش ایران مطلب به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و به بررسی رقابت‌های فوتبال لیگ برتر در هفته گذشته پرداخت.
 
سوال نظرسنجی این برنامه به انتخاب بهترین گل 3 ماه اخیر فوتبال کشورمان مربوط بود که مخاطبان برنامه 6 گزینه را پیش‌رو داشتند.

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس

در پایان گل سردار آزمون به عنوان بهترین گل انتخاب شد و توانست بیشترین آرا را به خود اختصاص دهد.

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس 
 
پس از پخش سوال نظرسنجی گزارشی از عملکرد تیم‌های لیگ برتری کشورمان در فصل نقل و انتقالات پخش شد و مشخص شد که فولاد خوزستان به رهبری اسکوچیچ بهترین عملکرد را در فصل نقل و انتقالات داشته است.

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس
 
پس از آن گزارشی از دیدار سایپا و استقلال در کرج پخش شد و پیروزی آبی‌های پایتخت به تصویر کشیده شد. در بخش دیگری از برنامه 90 عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس مورد نقد قرار گرفت و مقایسه‌ای میان پرسپولیس درخشان با پرسپولیسی که مربیان دیگر برعهده داشتند انجام گرفت.
 
 
 
گزارشی از دیدار پرسپولیس - ملوان پخش شد و شکست پرسپولیس توسط بازیکنان سابق این تیم به تصویر کشیده شد. دیدار استقلال و پیکان مورد بررسی قرار داده شد و صحبت‌های تندی توسط بازیکنان سابق استقلال نظیر مهدی رحمتی و احمد جمشیدیان علیه امیر قلعه نویی پخش شد.

قلعه‌نویی،مهدی رحمتی،برانامه 90،عکس

رحمتی در بخشی از صحبت‌هایش علیه قلعه نویی صحبت‌های جنجال برانگیزی را مطرح کرد و گفت که تا آخر عمر سمت نیمکت استقلال نخواهد رفت. رحمتی افزود: آدم بای�� برای خودش ارزش قائل شود. پیراهن استقلال ارزش دارد و من مخلص آن هم هستم.
 
وی درباره اختلاف خود با استقلال گفت: در آن برهه در رختکن استقلال رکیک‌ترین حرف‌ها را شنیدم و من هم جواب سرمربی را دادم.
 
من گفتم که این الفاظ را بکار نبرید و به من گفتند که شما پول گرفتید و من هم گفتم که پول نگرفتم تا فحش بشنوم و بعد از آن بود که این مسائل به وجود آمد.
 
رحمتی در پایان صحبت‌هایش گفت که مرا از استقلال کنار گذاشتند و من خودم از استقلال کناره‌گیری نکردم.
 
 
 
ضمن اینکه دقیقی بازیکن پیکان مدعی بود گلی که وارد دروازه استقلال کرده سالم بوده است و حق‌وردی داور میدان اشتباه کرده است.
 
فنایی کارشناس داوری اعتقاد داشت گل پیکان به استقلال کاملاً سالم بوده است و برخوردی که بازیکن پیکان با طالب‌لو داشت به دلیل اینکه طالب‌لو توپ را در کنترل نداشت، خطا نبوده است.
 
عادل فردوسی‌پور مجری برنامه چند بار اعلام کرد که مسئولان استقلال می‌توانند برای پاسخ به صحبت‌هایی رحمتی روی خط بیایند اما در نهایت به دلیل کمبود وقت از این موضوع صرفنظر کرد تا در هفته آینده در این‌باره در صورت تمایل استقلالی‌ها ارتباط تلفنی برقرار شود و به اتفاقات باشگاه پرسپولیس هم بپردازد.
 
در پایان برنامه هم به ماجرای جدایی رسول خطیبی از تیم فوتبال تراکتورسازی هم اشاره شد.
 
خطیبی در مصاحبه خود با دوربین نود اعلام کرد که استعفا نداده است و از وی خواستند تا استعفا بدهد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه