عروس خروس عروس روز ولنتاین سال 2017 است که زوج های عاشق به همدیگر شکلات و شاید این خرس را هدیه دهند. این خروس بانمک در اندازه های مختلف موجود است. عروسک ولنتاین 2017 چیه؟. ولنتاین یا روز عشاق هر ساله در چهارهم فوریه در سرتاسر جهان جشن گرفته می شود و در این روز که به عنوان نماد جهانی عشق شناخته می شود، عشاق انواع شکلات، گل، عروسک، کارت پستال و … را به یکدیگر تقدیم می کنند. از مهم ترین هدایایی که در روز ولنتاین ردوبدل می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:. وسایل روز عشاق. یک قلب ساده و یا ت ...

عروسک ولنتاین چیست؟

عروس خروس عروس روز ولنتاین سال 2017 است که زوج های عاشق به همدیگر شکلات و شاید این خرس را هدیه دهند. این خروس بانمک در اندازه های مختلف موجود است.

 

عروسک ولنتاین 2017 چیه؟

ولنتاین یا روز عشاق هر ساله در چهارهم فوریه در سرتاسر جهان جشن گرفته می شود و در این روز که به عنوان نماد جهانی عشق شناخته می شود، عشاق انواع شکلات، گل، عروسک، کارت پستال و … را به یکدیگر تقدیم می کنند. از مهم ترین هدایایی که در روز ولنتاین ردوبدل می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وسایل روز عشاق

یک قلب ساده و یا تیر خورده (کاغذی، نمدی، پلاستیکی، بیسکوییتی و …):از آنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق، اصیل و پر شور است. قلب تیر خورده آسیب پذیری عشق را نشان می دهد، هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد می شود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز می باشد.

 

عروسک ولنتاین

وسایل کادویی ولنتاین

 

گل رز ولنتاین:گل سرخ شهبانوی گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.

شکلات ولنتاین:در کشورهای اروپایی و آمریکایی دادن شکلات به عنوان هدیه روز والنتین از شهرت خاصی برخوردار است. تزئین شکلات و پختن انواع آن نیز از آداب این روز به شمار می رود.

 

عروسک ولنتاین

وسایل کادویی ولنتاین

 

کارت پستال:انواع کارت پستال هاس دست ساز و حاضری در این روز بین عشاق ردوبدل می شود که معمولا روی آن ها ابیات یا اشعار عاشقانه و یا جملات عاشقانه نوشته شده است.

عروسک ولنتاین:مدت هاست عروسک خرسی (تدی بیر) به عنوان نماد روز ولنتاین در کشورهای مختلف هدیه داده می شود اما در کشورمان ایران، مدتی است به جای عروسک خرس و یا در کنار آن، عروسک نماد سال نیز قرار می گیرد که این مورد کاملا سلیقه ای است.

 

 

عروسک ولنتاین

وسایل کادویی ولنتاین

 

مجموعه این هدایا معمولا در جعبه های فلزی و یا مقوایی قرار داده می شود و به زیبایی با انواع آبنبات های رنگی، قلب های کوچک و بزرگ و دیگر وسایل تزیینی کوچک و بزرگ تزیین می شود. شما می توانید به جای یک جعبه پر از کادو، یک باکس گل طبیعی و یا حتی یک شاخه گل ترجیحا رز قرمز خریداری نموده و با چند عدد شکلات به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.

عروسک ولنتاین 2017 (عروسک ولنتاین امسال چیه؟)

عروسک ولنتاین

وسایل کادویی ولنتاین

از آنجا که نماد حیوان سال 2017 “خروس” می باشد، گفته می شود که عروسک ولنتاین 2017 نیز عروسک خروس،جوجه یا مرغ می باشد که در اندازه های مختلف و در رنگ های متنوع موجود می باشند. با این حال بسیاری از افراد ترجیح می دهند همان عروسک تدی بیر یا عروسک خرسی را به عنوان عروسک ولنتاین خریداری کنند.

عروسک ولنتاین 2017 چیست؟ + عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه