«آقازاده ها» از دهه فجر با اجراي فرزاد حسني روي آنتن شبکه سوم سيما مي رود.


پخش برنامه تلویزیونی «آقازاده ها» به تهیه کنندگی علی زاهدی و اجرای فرزاد حسنی از دهه فجر در 10 قسمت هر شب از شبکه سوم سیما آغاز خواهد شد. در واقع برنامه در این 10 قسمت قرار است به صورت آزمایشی روی آنتن رود و طبق شنیده های خبرنگار ما در صورت استقبال از آن تا شب عید پخشش ادامه پیدا کند. 

«آقازاده ها» با محوریت دهه فجر و مسایل پیرامون آن روی آنتن می رود و با توجه به دانش بالای حسنی در رویکرد به طرح موضوعات حساس جامعه و جسارت تهیه کننده ای مانند زاهدی، می توان «آقازاده ها» را تحولی اساسی در ساخت برنامه های گفت و گو محور در شبکه سه دانست.

 شبکه ای که مدت هاست برنامه موفقی با این ساختار نداشته و «بعضیا» نیز همچنان نتوانسته با مهمانش گفت وگویی چالشی داشته باشد و به برنامه ای پر مخاطب بدل شود.


 این بازیگر در سینما نیز هم اکنون فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» را روی پرده دارد و فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» نیز با بازی وی هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.
«آقازاده ها» محصول گروه اجتماعی شبکه سوم سیما است.

 زاهدی تهیه کننده این برنامه پیش از این تهیه کنندگی برنامه های موفقی چون «نیمروز»، «شروع خوب»، «دعوت»، «ماه عسل»، «کوله پشتی»، «فوق العاده»، «محرمانه» و... را در کارنامه خود دارد. از او هم اکنون برنامه «ویتامین سه» با اجرای علی مرادی از شبکه سه در حال پخش است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه