اپرا وینفری، مجری سرشناس تلویزیونی، بار‌ها ثابت کرده است که نقش‌های چالش برانگیز را در سینما و تئاتر هم بسیار خوب بازی می‌کند.


هفته گذشته خبری منتشر شد، که احتمال حضور وینفری در یک اقتباس جدید از نمایش «ملاقات» را تقویت کرد. وینفری برای بازی در نقش سوفیا در فیلم «رنگ ارغوانی» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ نامزد جایزه اسکار شد و از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ (۸۳ تا ۸۶) یک بازتولید نمایشی از این فیلم به تهیه کنندگی وینفری روی صحنه رفت. او و بسیاری از اهالی رسانه ترجیح می‌دهند که وینفری با نقش سوفیا در برادوی روی صحنه برود که بر اساس گزارش‌ها این احتمال ممکن است بزودی به یقین تبدیل شود.

 وینفری ابراز علاقه کرده است که در اقتباس جدید «ملاقات»، که توسط تونی کاشنر بازنویسی شده است، بازی کند، تونی کاشنر، برنده جایزه تونی، مدتی است که روی نمایشنامه معروف فردریش دورنمات کار می‌کند و قرار است که این نمایشنامه به صورت یک نمایش موزیکال در ماه آوریل (فروردین) آینده به تهیه کنندگی اپرا وینفری روی صحنه برود. این نمایش داستان یک زن ثروتمند است که می‌خواهد از عاشق سابقش انتقام بگیرد.

 احتمال دیگری هم وجود دارد که وینفری نقش مقابل اودرا مک دونالد، برنده شش جایزه تونی، را در نمایش «شب، مادر» بازی کند. این نمایش نامه برنده جایزه پولیتزر است. نمایش دو نفره‌ای که توسط مارشا نورمن بازنویسی شده است. وینفری نقش مادری را بازی خواهد کرد که می‌خواهد دخترش را از خودکشی منصرف کند.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : theater.ir

رضا رویگری: از مردم میخوام من را دعا کنند
درگذشت خواننده سرشناس
علی دایی به دیدن تئاتر پژمان جمشیدی رفت!
آیا امسال کلاه قرمزی از تلویزیون پخش می شود؟
حضور مجدد ملی پوشان در یک سریال!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه