از عوامل سریال پرده نشین در حوزه علمیه چیذر تقدیر شد


از عوامل سریال «پرده نشین»، سیدمحمود رضوی، تهیه کننده، مهران رجبی و محسن کیایی، بازیگران سریال در حوزه علمیه حضرت قائم(عج) چیذر تقدیر شد.
رضوی در این مراسم گفت: بیش از اینکه به خواهم بگویم چه اتفاقی افتاد تا این سریال در میان مردم دیده شود، شاید لازم باشد یک خاطره‌ای از سکانس‌های مشهد بگویم.

ما در آنجا نمی‌خواستیم دوربین دیده شود و فضا عادی باشد. به همین خاطر با دوربین مخفی از فرهاد آئیش فیلمبرداری می‌کردیم. یک ترسی هم داشتیم که سریال پخش شده بود و مرم آقای آئیش را می‌شناختند، اما اتفاق برعکس افتاد و چند مورد پیش آمد که مردم سوال شرعی از آقای آئیش پرسیدند و برخی هم از او می‌خواستند که استخاره بگیرد.این نشان از باورپذیر بودن نقش حاج آقای شهیدی داشت.
وی تصریح کرد: اینکه کاری در حوزه روحانیت این طور دیده شد و مردم نسبت به آن واکنش مثبت نشان دادند، به دلیل آن است که کار صاحب خودش را دارد و همه چیز را او خودش درست کرد. ما تا 48 ساعت پیش از شروع فیلم‌برداری هنوز به مکانی برای اختصاص دادن به خانه حاج آقای شهیدی نرسیده بودیم.

ما واکنش از مخاطبانی داشته‌ایم که حتی شاید مذهبی هم نبودند اما به ما گفتند که با روضه سریال گریه کرده‌اند، باید اعتراف کنم که این سریال برای ما نیست و اتفاقی پشت این کار است که ورای کارهای ما است.

مهران رجبی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه قرآن مجید را به خط ثلث نوشته است،‌ گفت: پیشنهادی که به شما طلبه‌های عزیز دارم این است که خوشنویسی را که کاری است خود آموز پیش بگیرید و قرآن و ادعیه را با خط‌های مختلف بنویسید.محسن کیایی نیز در این مراسم گفت: صحنه‌ای که قرار بود به عنوان روحانی روی منبر بروم و سخنرانی و روضه‌خوانی کنم بسیار سخت بود، واقعا لباس روحانیت به جهت وزانت شخصیتی و فکری لباس سنگینی است،‌ به طوری که وقتی می‌خواستیم این صحنه را ضبط کنیم من چندین بار دهانم خشک شد و در کار وقفه افتاد.

در ادامه مراسم از عوامل سریال «پرده نشین» توسط آیت‌الله سید علی‌اصغر هاشمی علیا، موسس حوزه علیمه قائم(عج) چیذر تقدیر به عمل آمد.

پیش از این مراسم نیز حجت‌الاسلام پناهیان در رابطه با یوم الله نهم دی ماه سخنرانی کرد، همچنین مداح اهل بیت (ع)، مرتضی طاهری به مدیحه سرایی پرداخت. (تسنیم)

مسعود ده نمکی : کسی نیست دوستی های خیابانی را به تصویر بکشد!
 باز هم شایعه مرگ یک هنرمند خبرساز شد!
یک بازیگر هالیوود مسلمان شد!
آلبوم"سلول شخصی" از آقای خاص منتشر شد
بازی بدلکار ایرانی در کنار نیکولاس کیج؟!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه