«مستر بین» یکی از شخصیت های جالب و دوست داشتنی دهه های اخیر محسوب می شود که بدون بیان کلامی، بیننده ها را به بهترین شکل می خنداند. این شخصیت طنز انگلیسی، در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. در ماه های اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت دوباره وی به برنامه های تلویزیونی بر سر زبان ها افتاده بود که تاکنون تایید یا تکذیب نشده است با توجه به محبوبیت زیاد مستر بین، برخی از مردم با فتوشاپ کردن چهره وی، شخصیت های فیلم ها و سریال ها را به شکلی جدید و جالب بازسازی کرده اند که بدون شک دیدن آن ها خالی از لطف ...

«مستر بین» یکی از شخصیت های جالب و دوست داشتنی دهه های اخیر محسوب می شود که بدون بیان کلامی، بیننده ها را به بهترین شکل می خنداند.

این شخصیت طنز انگلیسی، در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. در ماه های اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت دوباره وی به برنامه های تلویزیونی بر سر زبان ها افتاده بود که تاکنون تایید یا تکذیب نشده است  با توجه به محبوبیت زیاد مستر بین، برخی از مردم با فتوشاپ کردن چهره وی، شخصیت های فیلم ها و سریال ها را به شکلی جدید و جالب بازسازی کرده اند که بدون شک دیدن آن ها خالی از لطف نیست.

 

 

1

2

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه