روز قبل محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی را در استوری خود قرار داد که باعث واکنش زیاد کاربران شد. به احتمال زیاد این استوری سهوا قرار داده شده بود چرا که چند دقیقه بعد حذف شد. محسن افشانی که در دبی به سر می‌برد، در ساعات گذشته در استوری خود مطالبی که نشان‌دهنده‌ی ناراحتی از این حاشیه است منتشر کرده است، از جمله فیلمی سلفی از خود با عنوان «حاشیه» و عبارت «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»، می‌گوید: «شبتون به خیر بشه. گفتم بیام یه جای خلوت کسی نباشه درگوشتون یواشکی یه چیزی بگم. عزادا ...

روز قبل محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی را در استوری خود قرار داد که باعث واکنش زیاد کاربران شد.به احتمال زیاد این استوری سهوا قرار داده شده بود چرا که چند دقیقه بعد حذف شد.

 

 

Image result for ‫استوری محسن افشانی بیکینی‬‎

 

 

 


 

 

 

محسن افشانی که در دبی به سر می‌برد، در ساعات گذشته در استوری خود مطالبی که نشان‌دهنده‌ی ناراحتی از این حاشیه است منتشر کرده است، از جمله فیلمی سلفی از خود با عنوان «حاشیه» و عبارت «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»، می‌گوید: «شبتون به خیر بشه. گفتم بیام یه جای خلوت کسی نباشه درگوشتون یواشکی یه چیزی بگم. عزاداریهاتون قبول، خیلی». او با گفتن این جمله، سر خود را به نشانه‌ی ناراحتی تکان می‌دهد.

او در استوری دیگری، جمله‌ای را به اشتراک گذاشته است که به نظر او بسیار تاثیرگذار است: «دردی که انسان را به سکوت وامیدارد سنگین‌تر از دردی‌ست که انسان را به فریاد وامی‌دارد! و انسانها فقط به فریاد هم می‌رسند نه به سکوت هم».

 

محسن افشانی که با مجری‌گری در بین مردم محبوب شد این روزها در اینستاگرام با استوری های خود جنجال به‌پا کرده است. محسن افشانی در حال حاضر در دبی به سر می‌برد. محسن افشانی چندی پیش با  انتشار پست های اینستاگرامی خود و یک دختر جوان به اسم نِلی ولنتینو باعث جنجال در فضای مجازی شده بود.
عکس جنجال ۲۴ ساعته گذشته او از بیکینی زتانه ای بوده است که به نظر می‌رسد در حال ارسال به شخصی بوده است و اشتباهن در استوری گذاشته شده است.
محسن افشانی تا کنون به این موضوع واکنشی نشان نداده و هم اکنون تعداد زیادی کامنت در زیر پست آخر محسن افشانی در جریان است!

 

 


 

 

 

واکنش کاربران به استوری محسن افشانی

 

مان از بادهای پاییزی که این شورت و سوتینها رو انداخته استوری این بنده خدا😂

 

 


 

.

جنجال تازه محسن افشانی در استوری اینستاگرام!+عکس

 

کاربرا عکس مدلی که این لباس تنش هست رو پیدا کردن و زیرش نوشتن: ایشون آنا هستند و اهل آلمان،آنا یه چند وقتیه که امارات هست و برحسب اتفاق اقامحسن هم فقط و فقط برای تشویق پرسپولیس امارات تشریف داشتند،این دو عزیز همدیگه رو فالودارن،سوتی رو بزارید کنارش 😑😄

 

 


 

 

‏_آبجی آزاده حالا چطوری ماسمالیش کنم ؟
+بگو دستگیره قابلمه بودن 

(تماس تلفنی محسن افشانی به آزاده نامداری)

 

شما فک کن یه عده محسن افشانی رو نمیشناختن الان به واسطه شورت سوتین باهاش آشنا شدن و اینجوری به خاطر میسپرنش بارالها تعز من تشاء وتذل من تشاء

 

محسن افشانی یجوری به نشانه تاسف سر تکون میده انگار من رفتم جلف ترین بیکینی ممکن رو خریدم 😒

 

ولی منطقی بود محسن افشانی یه پست بذاره که پاییز اینجا هواش خیلی طوفانیه و این شرت و سوتینا رو باد انداخته تو استوریم
 

 

الا پیج شورت سوتین محسن بیشتر فالوئر داره تا یه آدم باهوش و پراستعداد معمولى

 

از فردا توی مترو مد میشه شرت  دوست دختر محسن افشونی سه تا ده تمن

 

واقعا بد پیش داروی میکنید، محسن افشانی سوتین دیشب موقع بازگشت از  عزاداری تو خیابون پیدا کرده بود، گذاشته استوری که صاحبش پیدا بشه. خجالت بکشید، اه مرسی.

 

همه چی واسه بچه پولداراس
در حالی که توی استوریه شما داره قیمه پخش میشه
تو استوریه محسن افشانی لباس زیر نذری دادن -___- 

 

 

میگن محسن افشانی به  Afc  شکایت کرده که عزاداریارو را قبول نکنن

 

کاش محسن افشانی لااقل حرمت این شبا رو نگه میداشت و عکس شورت و سوتین مشکی میذاشت.

 

دوست دخترم زنگ زده میگه از این ست هایى که محسن تو استوریش گذاشته میخوام…😒

+خودت هیچى واسه ماهم داستان درست کردى

 

احتمالا محسن افشانی میخواسته عکسش کنار دیگ نذری رو استوری کنه دستش خورده به عکس بغلی شورت سوتین دوسدخترش استوری شده

 

الان زید محسن افشانی میگه خاک بر سرت کنن برای دنیا جهانبخت مازراتی میخرن بعد تو شورت برا من خریدی

 

.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه