روزی نیست که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سوژه رسانه ها نشود. بعد از حواشی پیرامون فرمان اجرایی مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا، دیوار کشیدن دور مکزیک و دست دادن های عجیب با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن، این بار رفتار او با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا خبر ساز شده است. آقای ترامپ و نخست وزیر کانادا دیروز در کاخ سفید با یکدیگر ملاقات کردند. در طور این ملاقات، رئیس جمهور آمریکا لحظه ای دست خود را دراز کرد؛ به گونه ای که آقای ترودو نگاهی خاص به آن داشت. این ماجرا در تصویر م ...

روزی نیست که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سوژه رسانه ها نشود. بعد از حواشی پیرامون فرمان اجرایی مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا، دیوار کشیدن دور مکزیک و دست دادن های عجیب با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن، این بار رفتار او با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا خبر ساز شده است.

آقای ترامپ و نخست وزیر کانادا دیروز در کاخ سفید با یکدیگر ملاقات کردند. در طور این ملاقات، رئیس جمهور آمریکا لحظه ای دست خود را دراز کرد؛ به گونه ای که آقای ترودو نگاهی خاص به آن داشت. این ماجرا در تصویر متحرک زیر کاملا نمایان است.

 

 

 

giphy

 

وقتی دست دادن ترامپ با نخست وزیر کانادا سوژه فوتوشاپ می شود - تصویر 2

 

 

رسانه ها و افراد خوش ذوق از این فرصت استفاده کرده و از این عکس فتوشاپ هایی دیدنی درست کرده اند. در این تصاویر، هر گونه سوژه ای وجود دارد و دست دادن ترامپ مورد تمسخر قرار می گیرد.

 

 

400

 

 

 

401

تقلیدی از فیلم ماتریکس؛ قرص قرمز را بخور و به حقیقت درباره مکزیک و چین پی ببر.

 

 

 

402

 

403

 

404

این غذا مال خود تیم هورتونز است.

 

 

 

406

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

 

 

 

407

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه