در عملی دوست داشتنی نسبت به دامادی که به بیماری علاج ناپذیر مبتلاست، عروس تصمیم به تراشیدن سر خود در جشن عروسی اش در لیورپول گرفت. کریگ و جوآن بیش از ۳۰ سال بود که یکدیگر را می شناختند، اما بدون اینکه جوآن بداند کریگ همیشه عاشق او بود. کریگ می گوید: «هنگامی که ۱۴ سال داشتیم، به محض اینکه او را دیدم عاشقش شدم. ۱۸ ماه پیش او تصمیم گرفت بگوید واقعا چه احساسی دارد و باهم ازدواج کردند. آنها تصمیم گرفته بودند سال بعد ازدواج کنند اما وقتی سرطان لوزالمعده کریگ به نقاط حساس خود رسید، تصمیم گرفتند ...

در عملی دوست داشتنی نسبت به دامادی که به بیماری علاج ناپذیر مبتلاست، عروس تصمیم به تراشیدن سر خود در جشن عروسی اش در لیورپول گرفت. کریگ و جوآن بیش از ۳۰ سال بود که یکدیگر را می شناختند، اما بدون اینکه جوآن بداند کریگ همیشه عاشق او بود. کریگ می گوید: «هنگامی که ۱۴ سال داشتیم، به محض اینکه او را دیدم عاشقش شدم. ۱۸ ماه پیش او تصمیم گرفت بگوید واقعا چه احساسی دارد و باهم ازدواج کردند. آنها تصمیم گرفته بودند سال بعد ازدواج کنند اما وقتی سرطان لوزالمعده کریگ به نقاط حساس خود رسید، تصمیم گرفتند تاریخ عروسی را جلوتر بیاورند. 

در عملی غم انگیز جوآن تصمیم گرفت برای همبستگی با شوهرش در سالن عروسی موهای خود را بتراشد. کریگ می گوید: «بدیهی است اولین باری بود که من جوآن را بدون مو می دیدم، و او به نظر کاملا زیبا و خیره کننده می رسید. او زن رویاهای من است.» جوآن موهای خود را به یک موسسه خیریه که برای کودکان سرطانی کلاه گیس درست می کردند اهدا کرد.

 

 


 


 

عروسی که به خاطر داماد سرش را تراشید! 

عروسی که به خاطر داماد سرش را تراشید!

عروسی که به خاطر داماد سرش را تراشید!

عروسی که به خاطر داماد سرش را تراشید!

عروسی که به خاطر داماد سرش را تراشید!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه