ممنوعیت ورود بادکنک. مالکان پارک دیزنی آوردن بادکنک به محدوده حیوانات پارک را ممنوع اعلام کرده اند. دلیل آن نیز حفظ سلامتی حیوانات عنوان شده است، زیرا انفجار بادکنک می تواند باعث وحشت و آزار حیوانات موجود در دیزنی لند شود. دویدن ممنوع. شاید فکر کنید که بچه ها در این پارک آزاد هستند تا هر کاری که می خواهند انجام دهند، اما این طور نیست؛ برای مثال بچه ها در این پارک اجازه دویدن ندارند. در غیر این صورت از پارک اخراج خواهند شد. پوشیدن لباس شخصیت های کارتونی برای بزرگترها ممنوع. پوشیدن لباس شخصی ...

 

ممنوعیت ورود بادکنک 

 پنج قانون عجیب«دیزنی لند» - تصویر 1

 

 

مالکان پارک دیزنی آوردن بادکنک به محدوده حیوانات پارک را ممنوع اعلام کرده اند. دلیل آن نیز حفظ سلامتی حیوانات عنوان شده است، زیرا انفجار بادکنک می تواند باعث وحشت و آزار حیوانات موجود در دیزنی لند شود.

 

 


 

 

دویدن ممنوع

 

پنج قانون عجیب«دیزنی لند» - تصویر 2 


شاید فکر کنید که بچه ها در این پارک آزاد هستند تا هر کاری که می خواهند انجام دهند، اما این طور نیست؛ برای مثال بچه ها در این پارک اجازه دویدن ندارند. در غیر این صورت از پارک اخراج خواهند شد.

 


 


 

پوشیدن لباس شخصیت های کارتونی برای بزرگترها ممنوع

 

پنج قانون عجیب«دیزنی لند» - تصویر 3 

 

پوشیدن لباس شخصیت داستان های والت دیزنی فقط برای افراد زیر چهارده سال مجاز است و افراد بزرگتر از این سن، اجازه چنین کاری را ندارند.


 


 

 

نشستن روی صندلی تاشو ممنوع

 

پنج قانون عجیب«دیزنی لند» - تصویر 4 


نشستن روی این صندلی ها در پارک دیزنی لند ممنوع است و دلیل آن را هیچ کس نمی داند.

 

 


 

ورود با خالکوبی ممنوع

 
پنج قانون عجیب«دیزنی لند» - تصویر 5

 

پارک والت دیزنی به افرادی که خالکوبی و تتو های عجیب و غریب روی سر و صورت و اجزای قابل رویت بدنشان انجام داده باشند، اجازه ورود نمی دهد؛ این هم یکی از قوانین منحصر به فرد پارک دیزنی لند به شمار می رود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه