سحر قریشی در کنار غول برره. تردد پرادو عجیب در تهران. انتقاد جالب از سایپا!. ماسک جالب پلیس در پرو. رضا حداد عادل پدر غلامعلی حداد عادل. پل عابری که قرار بود در سه راه اندیشه تعبیه و استقرار یابد، پس از ماه ها بلاتکلیفی در حاشیه خیابان، در نهایت منجر به حادثه ای تلخ شد که یک کشته بر جای گذاشت. رضا مومیوند یکی از شهروندان ساکن در این شهرستان که از نزدیک شاهد این حادثه بود در تشریح سانحه مذکور اظهار داشت:خودروی پراید به دلیل عدم نصب علائم هشدار و نبود مانع در مقابل پل، با سرعت نه چندان بالایی ...

 

سحر قریشی در کنار غول برره


تردد پرادو عجیب در تهران 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 2


انتقاد جالب از سایپا!

چند خبر تصویری جالب - تصویر 3


ماسک جالب پلیس در پرو

چند خبر تصویری جالب - تصویر 4


رضا حداد عادل پدر غلامعلی حداد عادل

چند خبر تصویری جالب - تصویر 5


پل عابری که قرار بود در سه راه اندیشه تعبیه و استقرار یابد، پس از ماه ها بلاتکلیفی در حاشیه خیابان، در نهایت منجر به حادثه ای تلخ شد که یک کشته بر جای گذاشت.

رضا مومیوند یکی از شهروندان ساکن در این شهرستان که از نزدیک شاهد این حادثه بود در تشریح سانحه مذکور اظهار داشت:خودروی پراید به دلیل عدم نصب علائم هشدار و نبود مانع در مقابل پل، با سرعت نه چندان بالایی به پل برخورد کرد و این حادثه تلخ رقم خورد. 

  

وی افزود: این حادثه نتیجه سو مدیریت مسئولان این منطقه است، زیرا مدت ها از رها شدن این پل در حاشیه خیابان می گذرد اما هیچ اقدامی برای نصب آن صوت نگرفت و در نهایت منجر به این سانحه تلخ شد. 

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 6

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 7

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 8


شهرستان بندرگز عرصه فعالیت روحانی جوانی است که از احترامی بالا در میان مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان برخوردار است.

چند خبر تصویری جالب - تصویر 9

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 10

چند خبر تصویری جالب - تصویر 11

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 12


این زن روسی پس از گذراندن ۳ روز در سردخانه بیمارستان در کمال ناباوری پزشکان و خانواده‌ اش به زندگی بازگشت.

پزشکان اعلام کردند که این زن ۶۱ ساله روسی فوت کرده است و پس از انتقال او به سردخانه، قصد کالبد شکافی را داشتند که دقایقی پیش از آن زنده شد و به زندگی بازگشت.

 

خانواده این زن گفتند: پس از آنکه پزشکان فوت قطعی او را اعلام کردند در حال تدارک مراسم بودیم که در کمال تعجب و پس از گذشت سه روز در سردخانه چشمانش را باز کرد. این زن پیش از این نیز در نوامبر سال گذشته میلادی به دلیل کسالت به بیمارستان منتقل شد که پزشکان اعلام کردند، فوت کرده است اما آن بار هم مجدد به دنیا بازگشت.

 

چند خبر تصویری جالب - تصویر 13

 

دختر لیودمیلا گفت: واقعا هیجان زده بودم که می‌توانم دوباره مادرم را در آغوش بگیرم. به گزارش برنا به نقل از  روزنامه دیلی میل پزشکان معالج این زن در تلاش هستند تا علت وقوع این اتفاق را بررسی کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه