چهره مسی پس از هدر دادن پنالتی (عکس)

چهره مسی پس از هدر دادن پنالتی (عکس)
عکس مسی ، چهره مسی پس از هدر دادن پنالتی : پنالتی ای که لیونل مسی در دیدار مقابل منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست داد همچنان سوژه داغی است. پنالتی ای که لیونل مسی در دیدار مقابل منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست داد همچنان سوژه داغی است.
 
به گزارش ایران مطلب به نقل از شفاف ؛ لیونل مسی دارنده چهار توپ طلای فوتبال دنیاست و به غیر از آن انبوهی از افتخارات ریز ودرشت را به دست آورده اما با این حال این دلیل نمی شود که پنالتی زن خوبی باشد. او تا امروز بسیار پنالتی به هدر داده است و به مربیان بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین بارها ثابت کرده که نمی تواند گزینه نخست پنالتی زنی تیمش باشد. البته مسی در بسیاری از مواقع پنالتی ها را تبدیل به گل کرده است اما موارد زیادی از هدر دادن پنالتی از سوی او ثبت شده است. آخرین باری که مسی یک پنالتی را گل نکرد به هفته گذشته برمی گردد. در شبی که بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر دو بر یک منچسترسیتی را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست داد لیونل مسی یک پنالتی را خراب کرد.
 
در ادامه نگاهی به لحظاتی می اندازیم که چهره مسی لحظاتی پس از هدر دادن پنالتی ثبت می شود. او هم با پیراهن بارسلونا و هم با پیراهن تیم ملی فوتبال آرژانتین پنالتی خراب کرده است:

چهره مسی لحظاتی پس از هدر دادن پنالتی
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه