محسن محسنی نسب گفت: اگر در مهلتی که دارم امکان حضور بازیگران خارجی در این پروژه فراهم نشود، تغییراتی در پروژه و بازیگران ایجاد خواهد شد.


 تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی «مجانی» گفت: اگر در مهلتی که دارم امکان حضور بازیگران خارجی در این پروژه فراهم نشود، تغییراتی در پروژه و بازیگران ایجاد خواهد شد.

محسن محسنی‌نسب که برای ساخت فیلم «مجانی» با یکی از بازیگران مطرح ترکیه مذاکره کرده و قرار است این فیلم را خارج از ایران بسازد‌، گفت: طبق پیگیری‌هایی که از وزارت ارشاد کرده‌ام، هنوز جواب قطعی برای حضور بازیگران ترک‌، فرانسوی و عرب در این پروژه نگرفته‌ام چرا که استعلام آنها باید گرفته شود.

او با اشاره به اینکه در چند روز گذشته از لوکیشن‌های مورد نظر خود در کشور ترکیه دیدن کرده است‌، ادامه داد:زمان نهایی من برای انجام این پروژه ماه سپتامبر است، چرا که در آن زمان بازیگران خارجی انتخاب شده قراردادهای دیگری دارند و اگر اینطور شود زمان ساخت فیلم عقب می‌افتد.

محسنی‌نسب اضافه کرد: با این حال اگر امکان حضور بازیگران خارجی فراهم نشود، پروژه را به شکل دیگر یعنی در یک فضای دیگر و با گروهی از بازیگران جدید دنبال خواهم کرد.

او درباره سرمایه گذاری این پروژه هم گفت: در حال حاضر تصمیم قاطع دارم تا این فیلم را در بخش خصوصی بسازم اما ممکن است اگر مشکلی پیش بیاید برای دریافت حمایت‌های دولتی درخواست دهم. اما این را اطمینان دارم که حتی اگر با هر بخش دولتی هم همکاری کنم فیلمی خواهم ساخت که دیده شود و فروش خوبی داشته باشد.

بازیگران «مجانی» ایرانی نیستند و بازیگر نقش اصلی آن «کیوانچ تاتلیتوگ» است که در ایران با نقش «کوزی» در یکی از سریال‌های ترکیه‌ای شناخته می‌شود.

به گفته محسنی‌نسب داستان «مجانی» که عوامل پشت دوربین آن از دست‌اندرکاران حرفه‌ای ایرانی هستند،‌ درباره مهاجران جنگی سوریه است که به خاک ترکیه پناهنده می‌شوند اما در این میان تعدادی قاچاقچی بین‌المللی با آن‌ها برخورد می‌کنند که به دنبال قاچاق دختران و پسران جوان برای فحشا و قاچاق اعضا می‌گردند.

این تهیه کننده سینما همچنین درباره فیلم «لامپ صد» به کارگردانی سعید آقاخانی گفت: پروانه نمایش این فیلم گرفته شده است و پخش آن برعهده فیلمیران است که قرار است برای نمایش آن در اکران دوم عید فطر اقدام کنیم.گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture

پگاه آهنگرانی در نمایشگاه عکس یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری+ تصاویر
اشباح در بازار صد ساله + تصویر
گریم عجیب و جالب عبدالله اسکندری
دوران بازنشستگی آنجلینا جولی
لحظه غم انگیز ورود دختران ایرانی با لباس برزیل به ورزشگاه+تصویر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه