پسر سيدحسن خميني در تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران حضور داشت.

گزارش تمرين استقلال « 17 بهمن » - تصویر 1

تیم فوتبال استقلال که روز گذشته به علت بارش برف سنگین در تهران نتوانست تمرینات خود را پیگیری کند از ساعت 15 در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را دنبال کرد.

به گزارش فارس،خسرو حیدری، احمد جمشیدیان و هاشم بیک‌زاده در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند. بیک‌زاده با تجویز کادرپزشکی امروز به آب‌درمانی پرداخت.

*امیرقلعه‌نویی که صبح امروز به دیدار کارلوس کی‌روش رفته بود و با سرمربی تیم‌ملی سوءتفاهمات را برطرف کرد با لباس ورزشی در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد. وی در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد و به خاطر بازی ضعیف آبی‌پوشان توضیحاتی را به آنها ارائه داد. قلعه‌نویی در گفت‌وگو با بازیکنان اعلام کرد: حالا که جام حذفی تمام شده باید به فکر لیگ باشیم چون ما تعهد داریم که با تمام توان بازی کنیم. دیدید که من مسئولیت شکست را قبول کردم ولی شما هم باید به فکر برطرف کردن نقاط ضعف باشید و تلاش بیشتری انجام بدهید. سرمربی تیم استقلال در حین گفت‌وگوی خود صحبت‌هایی را با چند بازیکن استقلال از جمله آندرانیک تیموریان، مهدی رحمتی و پژمان نوری انجام داد.

*مسئولان کمپ استقلال از ساعات ابتدایی صبح امروز با جمع‌آوری برف‌های روی کاورها شرایط تمرین را برای بازیکنان مهیا کردند. استقلالی‌ها امروز در نیمی از زمین بدون مشکل کارهای تمرینی را پشت سر گذاشتند.

*به هنگام گرم کردن بازیکنان امیرحسین صادقی و پژمان نوری که بعد از پایان بازی با مس در رختکن با یکدیگر بر سر مسائل فنی جروبحث کرده بودند امروز با هم صحبت کرده و کدورت به وجود آمده را پایان دادند. این دو نفر در طول برگزاری تمرین برخورد خوبی با یکدیگر داشته و سوءتفاهمات را برطرف کردند.

*امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با کبه مهاجم استقلال به گفت‌وگو پرداخت.

*نکته جالب تمرین امروز حضور فرزند سیدحسن خمینی بود. وی به محض حضور در تمرین آبی‌پوشان در گوشه‌ای از زمین نشست و البته با استقبال گرم سرمربی آبی‌پوشان روبرو شد.

*بازیکنانی که در ترکیب استقلال مقابل مس کرمان به میدان رفته بودند امروز سبک‌تر از سایرین برنامه‌های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. این تعداد از بازیکنان بیشتر به تنیس‌فوتبال پرداخته و تعدادی از آنها مثل صادقی و تیموریان محل تمرین را ترک کردند. سیدمهدی رحمتی در تمرین امروز در فوتبال گروهی حضور داشت و در نقش مهاجم برای تیمش به میدان رفت.

*امیرحسین صادقی در حاشیه تمرین امروز پاسپورت خود را به میرشاد ماجدی تحویل داد. مسئولان استقلال در حال جمع‌آوری مدارک برای سفرهای برون‌مرزی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

*حدود 50 نفر از تماشاگران استقلال در تمرین امروز حاضر بودند. آنها درخصوص گفت‌وگوی کی‌روش و قلعه‌نویی که صبح امروز صورت گرفته بود صحبت می‌کردند.

*شاهرخ بیانی و سیروس دین‌محمدی حاضران تمرین امروز استقلال بودند. نکته جالب توجه اینجا بود که بیانی درخصوص گرفتن تست دوپینگ از بازیکنان بعد از بازی جام حذفی صحبت می‌کرد و مدعی بود چرا باید آنها در سرما این تست را انجام دهند.

*در پایان تمرین امروز وقتی قلعه نویی در حال ترک زمین چمن بود با درخواست یک هوادار جوان روبرو شد. وی به قلعه نویی می گفت می خواهم در استقلال بازی کنم و قلعه نویی به او گفت چند سال سن داری و او گفت:25 سال! سرمربی استقلال در پایان به وی گفت در خدمت شما هستیم!این جوان به امیر قلعه نویی گفت شماره 7 را هم از شما می خواهم.

*با اعلام کادرفنی استقلالتمرینات آبی‌پوشان فردا از ساعت 15 در کمپ زنده‌یاد حجازی دنبال خواهد شد.

 تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا البرز خواهد رفت و آبی‌پوشان تنها ساموئل را به دلیل سه کارته بودن در اختیار ندارند.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه