شرکت گوگل در سری رایانه‌های شخصی Chrome خود محصولی جدید را با نام Chromebook Pixel معرفی کرده است که در اصل یک لپ‌تاپ با نمایشگر لمسی محسوب می‌شود. این شرکت توضیح داد که نمایشگر لپ‌تاپ جدید بیشترین سطح تراکم برای نشان دادن پیکسل‌ها را بین تمام لپ‌تاپ‌های موجود در بازار جهانی دارد و به عبارت دقیق‌تر قادر است در هر اینچ مربع ۲۳۹ پیکسل‌ را به نمایش بگذارد. این لپ‌تاپ در نمایشگر خود در مجموع ۳/۴ میلیون پیکسل را نمایش می‌دهد. این لپ‌تاپ همچنین می‌تواند از شبکه مخابراتی LTE نیز پشتیبانی کند که ای ...

لپ تاپ

 

شرکت گوگل در سری رایانه‌های شخصی Chrome خود محصولی جدید را با نام Chromebook Pixel معرفی کرده است که در اصل یک لپ‌تاپ با نمایشگر لمسی محسوب می‌شود.

این شرکت توضیح داد که نمایشگر لپ‌تاپ جدید بیشترین سطح تراکم برای نشان دادن پیکسل‌ها را بین تمام لپ‌تاپ‌های موجود در بازار جهانی دارد و به عبارت دقیق‌تر قادر است در هر اینچ مربع ۲۳۹ پیکسل‌ را به نمایش بگذارد. این لپ‌تاپ در نمایشگر خود در مجموع ۳/۴ میلیون پیکسل را نمایش می‌دهد.

این لپ‌تاپ همچنین می‌تواند از شبکه مخابراتی LTE نیز پشتیبانی کند که این قابلیت هم آن را از محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می‌کند، البته در مرحله کنونی فقط کاربران آمریکایی شرکت‌ مخابراتی Verizon Wireless می‌توانند از این قابلیت بهره ببرند و برای مدت دو سال هر ماه به صورت رایگان ۱۰۰ مگابایت اطلاعات اینترنتی را بر مبنای این شبکه مخابراتی دریافت کنند.

این لپ‌تاپ نمایشگر لمسی ۸۵/۱۲ اینچی دارد که تصاویر در آن با کیفیت ۲۵۶۰ در ۱۷۰۰ پیکسل به نمایش درمی‌آیند. برای نمایشگر لمسی این محصول سیستم محافظ Gorilla Glass در نظر گرفته شده است و از دیگر مشخصه‌های آن می‌توان به وزن یک کیلوگرمی و ضخامت ۶/۱ سانتی‌‌متری اشاره کرد.

بدنه این رایانه همراه از جنس فلز ساخته شده است و از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان به حافظه مجازی یک ترابایتی روی سیستم Google Drive برای مدت ۳ سال به صورت رایگان، پردازنده دوهسته‌ای Core i۵ اینتل با توان ۸/۱ گیگاهرتز و باتری پر قدرت برای استفاده مداوم ۵ ساعت از لپ‌تاپ اشاره کرد.

مدل این محصول با قابلیت پشتیبانی از شبکه بی‌سیم Wi-Fi با قیمت ۱۲۹۹ از هفته آینده وارد بازار می‌شود و مدل دیگر آن با امکان پشتیبانی از شبکه بی‌سیم LTE هم ۱۴۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه