بیش از ۶۰ هزار شهروند نیویورکی برای سکونت در آپارتمان های متراژ پایین با طراحی جدید در این شهر درخواست داده اند. ، نسل جدید آپارتمان های متراژ پایین با طراحی های جدید برای سکونت افراد مجرد و خانواده کم جمعیت در شهر نیویورک ساخته شده اند. در این آپارتمان ها با طراحی زیبا و شیک، وسایل کوچک و تاشو قرار گرفته که جای کمی را اشغال می کنند. اگرچه مبلغ اجاره این آپارتمان ها حدود یک هزار و ۵۰۰ دلار (حدود ۵ میلیون تومان) در ماه در نظر گرفته شده اما بیش از ۶۰ هزار نفر برای سکونت در آنها تقاضا داده اند. ...

 

بیش از ۶۰ هزار شهروند نیویورکی برای سکونت در آپارتمان های متراژ پایین با طراحی جدید در این شهر درخواست داده اند.، نسل جدید آپارتمان های متراژ پایین با طراحی های جدید برای سکونت افراد مجرد و خانواده کم جمعیت در شهر نیویورک ساخته شده اند.

در این آپارتمان ها با طراحی زیبا و شیک، وسایل کوچک و تاشو قرار گرفته که جای کمی را اشغال می کنند.

اگرچه مبلغ اجاره این آپارتمان ها حدود یک هزار و ۵۰۰ دلار (حدود ۵ میلیون تومان) در ماه در نظر گرفته شده اما بیش از ۶۰ هزار نفر برای سکونت در آنها تقاضا داده اند.

گفته می شود با توجه به افزایش جمعیت افراد مجرد در این کلان شهر آمریکا، ساخت و اجاره این واحد ها بیش از قبل مورد استقبال قرار گیرد.

 


 

 

۶۰ هزار متقاضی برای آپارتمانهای ۲۴ متری - تصویر 1

۶۰ هزار متقاضی برای آپارتمانهای ۲۴ متری - تصویر 2

۶۰ هزار متقاضی برای آپارتمانهای ۲۴ متری - تصویر 3

۶۰ هزار متقاضی برای آپارتمانهای ۲۴ متری - تصویر 4

۶۰ هزار متقاضی برای آپارتمانهای ۲۴ متری - تصویر 5

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه